olej, płótno, 30 x 50 cm, sygn. p.d. J.Podlodowski
Absolwent malarstwa w KSP w Kazimierzu Dolnym (dyplom licencjata z wyróżnieniem), studia magisterskie odbył na malarstwie na krakowskiej ASP. W 2009 r. wygrał przetarg na jedną z dziesięciu pracowni twórczych miasta Kraków przyznawanych dożywotnie. Laureat konkursu "Pokochać Kino" (konkurs na plakat filmowy 2005 r.), zdobył także pierwsze miejsce na nadsańskim plenerze malarskim (2012r.). Otrzymał wyróżnienie Kwartalnika Artysta i Sztuka za najlepszy obraz o tematyce zwierzęcej na Triennale Animalis w 2014 r.. Zorganizował kilkanaście wystaw indywidualnych i uczestniczył w kilkunastu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Jego ulubioną techniką malarską jest technika olejna. Maluje obrazy w różnych stylach, inspirując się różnymi epokami w sztuce. Robi pastisze malarstwa i kopiuje starych mistrzów malarstwa. Zajmuję się konserwacjami i rekonstrukcjami obrazów olejnych i malarstwa ściennego. Jest autorem multimedialnego projektu artystycznego - SOCIAL ART, w którym biorą udział osoby z różnych części świata, jednak przede wszystkim zajmuje się malarstwem pejzażowym. Współpracuje z galerią Ether w Warszawie.
Studia licencjackie KSP Kazimierz Dolny w pracowni malarstwa u prof. Jacka Wojciechowskiego, ukończył z wyróżnieniem w 2007 roku. Studia magisterskie na ASP w Krakowie w pracowni malarstwa prof. Andrzeja Bednarczyka w 2010 roku.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 10 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.