olej/płótno dublowane,
65 x 54 cm
sygnowany p. d.: `Pankiewicz`
Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych.
Formy zgłoszenia:
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:
tel.: 022 818 94 68
tel. kom.: 0 693 108 148