szkło sodowe barwne, topione w formie, klejone do podstawy 62 × 34 × 14 cm
Kazimierz Pawlak Urodzony w 1957 roku. W latach 1977-1982 studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Dyplom z zakresu szkła artystycznego uzyskał w pracowni prof. Zbigniewa Horbowego. Od 1982 roku pracownik dydaktyczny uczelni wrocławskiej, obecnie z tytułem profesora. Brał udział w 164 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą m. in. w Japonii, Niemczech, Francji, USA. Swoje prace prezentował na 10 wystawach indywidualnych w tym czterech zagranicznych. Uczestniczył w 24 międzynarodowych sympozjach i festiwalach szkła. W 1988 roku był stypendystą Ministerstwa Kultury i Sztuki w Czechach. W roku 1994 uzyskał stypendium twórcze w Creative Glass Center of America w Millville (New Jersey). W 1998 roku przebywał jako zaproszony artysta w studio szklarskim rodziny Morin w Dieulefit we Francji. Jego prace były nagradzane na następujących wystawach: 2009 Design - antydesign - Muzeum Architektury, Wrocław - nagroda główna Prezydenta Miasta Wrocław; 2003 Szkło c.d. - Arsenał Wrocław - nagroda Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu; 2001 - Kanazwa - Kanazawa, Japonia - nagroda Kiohey Fujity; 1992 - Kristallnacht Competition - Filadelfia, USA - brązowy medal.
W latach 1977-1982 studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Dyplom z zakresu szkła artystycznego uzyskał w pracowni prof. Zbigniewa Horbowego. Od 1982 roku pracownik dydaktyczny uczelni wrocławskiej, obecnie z tytułem profesora. Brał udział w 164 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą m. in. w Japonii, Niemczech, Francji, USA. Swoje prace prezentował na 10 wystawach indywidualnych w tym czterech zagranicznych. Uczestniczył w 24 międzynarodowych sympozjach i festiwalach szkła.
W 1988 roku był stypendystą Ministerstwa Kultury i Sztuki w Czechach. W roku 1994 uzyskał stypendium twórcze w Creative Glass Center of America w Millville (New Jersey). W 1998 roku przebywał jako zaproszony artysta w studio szklarskim rodziny Morin w Dieulefit we Francji.
Jego prace były nagradzane na następujących wystawach: 2009 Design - antydesign - Muzeum Architektury, Wrocław - nagroda główna Prezydenta Miasta Wrocław; 2003 Szkło c.d. - Arsenał Wrocław - nagroda Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu; 2001 - Kanazwa - Kanazawa, Japonia - nagroda Kiohey Fujity; 1992 - Kristallnacht Competition - Filadelfia, USA - brązowy medal.
Informacje dla kupujących:
Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji.
Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną oraz opłaty dodatkowe wynikające z oznaczeń katalogowych obiektu. Opłata aukcyjna stanowi część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do kwoty 100 000 złotych (włącznie) w wysokości 18%, powyżej kwoty 100 000 złotych w wysokości 15%.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium. Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: aukcje@artinfo.pl