olej/płótno, 61 x 90 cm sygnowany p.d.: `RAULGOPE | 2005-2008`
Urodził się w 1975 roku w Mexico City, ale od 2006 mieszka i tworzę w Polsce. Jest samoukiem, specjalizuję się w malarstwie olejnym i sporadycznie w technice akrylowej. Jego obrazy były wystawiane w takich miastach jak San Luis Potosi - Meksyk (2005), Łódź (2005), Wiedeń (2006), Atyrau- Kazachstan (2011), Bulgaria (2012), Warszawa (2011). Niektóre z jego obrazów znajdują się w prywatnych kolekcjach w takich krajach jak Japonia, Hiszpania, Francja, Anglia, Meksyk, USA czy Polska. Raul maluje akty, portrety, martwą naturę. Stałym elementem jego obrazów są latające krowy. Wyposażając je w parę małych skrzydeł stara się tchnąć surrealistyczną fantazję w obraz powszechnie znanego zwierzęcia. Jako malarz szuka inspiracji raczej w sobie, ponieważ chcę, by jego sztuka była wolna od wszelkich wpływów innych artystów.
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:
tel.: 22 818 94 68 tel. kom.: 506 122 445 e-mail:aukcje@artinfo.pl