olej na płótnie
40 x 51 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "A. Zembaczyński".
Na odwrocie stempel składu materiałów malarskich R. Aleksandrowicz, Pl. Matejki, Hotel Centralny oraz nalepka z maszynopisem z nazwiskiem artysty i jego datą urodzenia.