PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
olej na sklejce
21,5 x 17 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz datowany w prawym, dolnym: "7 XI 63".
Na odwrocie autorski opis: "1963 | KAZ. PODSADECKI | "JESIENNE KOPCE" | 21,5 X 17 | OLEJNY | 7.11-1963 | (BIEŃCZYCE)".