Kazimierz Gulik (1894 – 1948) ,

Drukuj

Cygan
Akwarela/papier, 34×26 cm
Sygnowany p.d.:, Gulik’

cena: 2 500 zł

25-05-2018
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Inne obiekty na sprzedaż:
CHMURY NA UKRAINIE
ŻYWIECKI Aleksander

700 zł

data dodania: 19-05-2010
DNIESTR O ZMIERZCHU W OKOLICY WSI HORYHLADY
ŻYWIECKI Aleksander

500 zł

data dodania: 19-05-2010
JESIEŃ
ŻYWIECKI Aleksander

600 zł

data dodania: 19-05-2010
LATO
ŻYWIECKI Aleksander

1 400 zł

data dodania: 19-05-2010
MARCOWE ROZTOPY
ŻYWIECKI Aleksander

800 zł

data dodania: 19-05-2010
NA ŁĄCE
ŻYWIECKI Aleksander

500 zł

data dodania: 19-05-2010