Forma szklana, dekoracyjna z cyklu " PTAKI " lata 90. XX w.
Szkło termisil, bezbarwne, wolnoformowane, klejone.
Wymiary : wys .44 cm. dł. 55 cm
Sygnowany przy podstawie: 'I. KIZIŃSKI'