KIBUC Igor (ur.1966)

Artwork 5 , 2011

Drukuj

Wymiary: 42 x 30 cm, Technika: technika mieszana, pastel/papier, Sposób sygnowania: KI/2011, (pieczęć Białoruskiej Kontroli Sztuki) ЙСКУССТВОВЕД-КОНТРОЛЕР, data exportu 01-03-2012 podpis historyka sztuki), Na odwrociu: Игор Кебец, Гродно, Белорусь, Certyfikat autentyczności

Szanowni Państwo,
Inaugurujemy działalność GOOG ART GALLERY. Na początek prezentujemy sztukę z Białorusi, którą gościmy stosunkowo rzadko. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najciekawszych artystów z tego rejonu. Przybliżyć zarówno dzieła, jak i sylwetki twórców, którzy je tworzyli, a także kraj w którym żyją. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, przeczytania garści informacji o artystach, przyjrzenia się obrazom, ale także obejrzenia fotografii z Grodna. Chcemy także zachęcić Państwa tą wirtualną „podróżą” do nabycia namacalnych przedmiotów.
Liczymy że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Z okazji otwarcia galerii przygotowaliśmy ofertę w specjalnych cenach.

Zapraszamy do współpracy z nami.
GO TO THE EASTERN EUROPEAN ART

goog.com.pl

cena: 200 zł

11-05-2012
data dodania

KIBUC Igor
Od 2008 jest członkiem Stowarzyszenia Plastyków przy Związku Polaków na Białorusi. Brał udział w wystawach zbiorowych i plenerach międzynarodowych w Sołesznikach na Litwie, w Polsce: w Warszawie, Pułtusku, Białymstoku, na Białorusi-w Mińsku i Grodnie, gdzie pełnił także funkcję komisarza międzynarodowych plenerów.
Jest z wykształcenia elektronikiem, a jako ciekawostkę możemy dodac, że odbył  3-letnią służbę wojskową w marynarce wojennej byłego ZSRR na okręcie podwodnym.
W roku 1998 ukończył prywatne warsztaty artystyczne u uznanego nie żyjącego już Białoruskiego malarza wykładowcy Gari Mazurowa. Potrafi swobodnie poruszać się w dziedzinie grafiki i malarstwa, podejmując w tych technikach jakże odmienne tematy. Jako malarz zajmuje się piękną stroną natury nieożywionej, przenosząc na płótno najpiękniejsze kwiaty, ale już jako grafik zajmuje się naturą ludzką, pokazując także jej ciemne strony i ludzką „brzydotę”, co potrafi zarysować swoistą kreską w stylu „chuligańskim”, przypominającym nieco niezapomnianego „Wilka i zająca”. Robi to z dużym poczuciem humoru i dystansem.
O jego predyspozycjach malarskich i odnajdywaniu się w tematach na różnych biegunach – poważnych i satyrycznych świadczą też zainteresowania muzyczne: po jednej stronie Bach i Wagner, po drugiej The Beatles.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
GooG Gallery
ul. Brzeska 157
08-110 Siedlce
+48 603 853 263
info@goog.com.pl
goog.com.pl
Inne obiekty na sprzedaż:
Praca 002
LAPKINA Natasza

550 zł

data dodania: 14-12-2013
Zapowiedź zimy
SPORSKI Alex

1 300 zł

data dodania: 14-12-2013
"Kobiety i kwiaty" nr. 30
PITSKO Gienadij

1 500 zł

data dodania: 08-02-2014
"Kobiety i kwiaty" nr. 18
PITSKO Gienadij

1 000 zł

data dodania: 08-02-2014
Letni dzień
SPORSKI Alex

1 000 zł

data dodania: 14-12-2013
"Kobiety i kwiaty" nr. 7
PITSKO Gienadij

1 100 zł

data dodania: 08-02-2014