DUBROWIN Jan (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)
Wymiary: 100 x 60 cm, w oprawie 124 x 84 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP). Dyplom z zakresu tkaniny unikatowej i malarstwa uzyskał w 1981 roku. Od tego czasu uczestniczył we wszystkich środowiskowych wernisażach. Wielokrotnie prezentował swoją twórczość na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą m. in. w Poznaniu, Nowym Sączu, Sieradzu, Bielsku-Białej, Radomiu, Warszawie, Łodzi, Toruniu, Esslingen, Gironie, Równem, Pradze. Kluczowym elementem jego płócien jest gra światłocieniem. Maluje zarówno naturę, widoki miejskie, jak i portrety.