Dom Aukcyjny Panorama
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa
biuro@domaukcyjnypanorama.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (349)
porcelana ręcznie malowana, złocona
wym.: filiżanka – wys. 7 cm, śr. 9,5 cm; talerzyk – śr. 15,5 cm
sygnatura na spodzie: dwie skrzyżowane szable

1 330 zł

19-01-2018
wewnątrz złocone sygnowane
waga: 354 g, wymiary: talerzyk - śr. 13 cm; filiżanka - wys. 7 cm, śr. 9 cm

5 900 zł

07-06-2017
rączka drewniana, czerniona
próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'M Fray' (Martial Fray, czynny w latach 1849 – 1861)
masa: 427 g
wys. 19 cm

2 524 zł

25-10-2017
próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'Dabain/Flament' z symbolem dwóch mężczyzn w łodzi
masa: 636 g
wys. 25 cm

2 984 zł

25-10-2017
palisandrowa rączka
próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'TF' (Tetard Freres)
masa: 631 g
wys. 22 cm

3 213 zł

25-10-2017
próba: 950
znaki złotnicze: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'AA/T' z symbolem lwa pośrodku (Alexandre-Auguste Turquet, czynny w latach 1855 – 1882)
na spodzie grawerowana dedykacja z 1893 roku
masa: 62

2 984 zł

25-10-2017
228 brylantów o masie łącznej około 1.80ct H-J/VS-P
8 niebieskich topazów o masie łącznej około 2.50ct
masa wyrobu: 24.40g, złoto pr. 0.750

18 400 zł

16-04-2018
Dawny wisior z diamentami z motywem kokardy
40 diamentów o masie łącznej około 1.80ct K-M/VS-P
masa wyrobu: 7.90g, złoto pr. 0.583 + srebro

8 650 zł

16-04-2018
22 brylanty o masie łącznej około 0.70ct H-K/VS-P
20 diamentów o masie łącznej około 0.30ct H/VS-P
łączna masa diamentów w wyrobie około 1.00ct
syntetyczny szafir
masa wyrobu: 6.00g

9 800 zł

17-04-2018
20 diamentów o masie łącznej około 0.40ct H/VS-SI
14 rautów diamentowych o masie łącznej około 0.07ct
łączna masa diamentów w wyrobie około 0.47ct
masa wyrobu: 3.00g

8 050 zł

16-04-2018
12 rautów diamentowych o masie łącznej około 0.15ct
2 szmaragdy o masie łącznej około 0.90ct
masa wyrobu: 3.60g, złoto pr. 0.583 + platyna

2 800 zł

17-04-2018
1 diament (łezka) o masie około 0.47ct H/VS2
8 diamentów o łącznej masie około 0.80ct H-K/VS-P
1 szmaragd około 0.65ct, 1 perła hod.
masa wyrobu: 4.12g, złoto pr. 0.750 + srebro

14 350 zł

14-12-2017
Dawny pierścionek Art Deco ze szmaragdem
1 szmaragd około 0.45ct
2 brylanty w starych szlifach o masie łącznej około 0.25ct H-I/SI
14 diamentów o masie łącznej około 0.20ct H-K/VS-SI
masa wyrobu: 3.30g, złoto pr. 0.750 + platyna

4 400 zł

17-04-2018
1 szmaragd o masie około 1.75ct
8 brylantów w starych szlifach o masie łącznej około 0.35ct G-K/SI-P
masa wyrobu: 4.20g, złoto pr. 0.750 + platyna

9 800 zł

17-04-2018
4 diamenty o masie łącznej około 0.35ct H-K/VS-SI
26 rautów diamentowych o masie łącznej około 0.30ct
łączna masa diamentów w wyrobie około 0.65ct
masa wyrobu: 5.40g, złoto pr. 0.750 + platyna

6 350 zł

16-04-2018
11 rautów diamentowych o masie łącznej około 0.15ct
masa wyrobu: 7.50g, złoto pr. 0.750 + platyna

3 250 zł

16-04-2018
11 rautów diamentowych o masie łącznej około 0.70ct
masa wyrobu: 33.70g, złoto pr. 0.750, emalia

12 050 zł

16-04-2018
próba: 950
znaki złotnicze wybite na spodzie: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika z symbolem łopaty i literami 'PQ' (Pierre Queille, czynny w latach 1834 – 1846)
masa: 262 g
wys. 15 cm

2 754 zł

25-10-2017
Cukiernica srebrna, Claude Doutre Roussel,... , 1900
próba: 950
znaki złotnicze wybite na spodzie: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'Fizaine' z 6 gwiazdami
masa: 536 g
wys. 20 cm, śr. 14 cm

2 984 zł

24-10-2017
próba: 950
masa: 536 g
wys. 20 cm, śr. 14 cm

3 050 zł

19-01-2018
wkład szklany
próba: 835
znaki złotnicze wybite na spodzie: punca 'WTB' i znak próby: 835
masa łączna: 154 g
masa srebra: 62 g
wys. 4 cm, z pałąkiem – 13 cm, szer. 10,5 cm

950 zł

19-01-2018
wewnątrz złocona
próba: 950
znaki złotnicze wybite na spodzie: francuska punca państwowa z głową Minerwy z cyfrą 1 oraz znak warsztatowy złotnika 'TF' (Tetard Freres)
masa: 592 g
wys. 15 cm

4 820 zł

25-10-2017
16 brylantów o masie łącznej około 0.65ct G-H/VS-SI
8 szmaragdów o masie łącznej około 0.65ct
masa wyrobu: 6.48g, złoto pr. 0.585

4 400 zł

14-12-2017
5 diamentów o łącznej masie około 1,05ct H/VS-P
94 diamenty o łącznej masie około 1,20ct
łączna masa diamentów w wyrobie około 2,25ct
masa wyrobu: 15,25g, złoto pr. 0.750
czas powstania: Europa Zachodnia, około 1950-1960r.

20 660 zł

09-11-2017
89 diamentów o masie łącznej około 5.00ct H-K/VS-P
8 synt. szafirów o masie łącznej około 0.80ct
masa wyrobu: 10.67g, złoto pr. 0.750

27 550 zł

14-12-2017
liczba obiektów: 349