Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Dom Czarnoksiężnika , 2009
60x50cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

25-01-2018
Deszcz , 2006

12 000 zł

06-09-2017
Delfin , 2009
275x167cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

69 000 zł

24-01-2018
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Czerwone kwiaty , 2014
74x102cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 800 zł

24-04-2018
Czerwień jesieni , 2016
50 x70 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

8 500 zł

15-07-2017
Czeluść , 2008
80 x 60 cm / 2008 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

12 000 zł

20-04-2017
Czarodziej , 2008
100 x 80 cm / 2008 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

18 000 zł

18-04-2017
Czarno na białym , 2008
65 x 54 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

9 800 zł

31-08-2016
Cisza , 1997
160 x 120 cm / 1997 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

55 000 zł

14-04-2017
Chwila , 2007
175 x 140 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

68 000 zł

13-04-2017
Champagne , 1993
130 x 100 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

09-09-2017
Canzona , 2012
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 500 zł

02-07-2016
Błękit Paryża , 2017
125 x 85 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

22 000 zł

31-10-2017
Brzask , 2013
116x81m / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

22 000 zł

26-01-2018
Bryły mego miasta
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 800 zł

31-08-2016
Bryły mego miasta , 2008
Obraz olejny na płótnie pt. "Bryły mego miasta" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 65 cm x 54 cm, ID. 1316

8 800 zł

13-09-2019
Blue Sky , 2008
115x170cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

45 000 zł

05-01-2018
Bieszczady , 2002
170 x 115 cm / 2002 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

27 000 zł

12-04-2017
Barwy wieczoru , 2008
40 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

2 400 zł

13-10-2017
Barwy poranka , 2008

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

2 400 zł

14-10-2017
Barwy jesieni 1 , 1999
65 x 81 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

3 300 zł

21-09-2017
Baker's dozen , 2009
130x80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

17 000 zł

18-01-2018
Arabskie noce , 2012
169x114cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

29 000 zł

11-01-2018
Analfabetyzm , 2016
120 x 80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

22 000 zł

10-09-2017
liczba obiektów: 308