TOMASZ SĘTOWSKI AKWAFORTA “OCEANICZNY KONCERT” E/A,
W świetle passe-partout 22cmx27cm
W ramie format 55cmx60cm
Do akwaforty załączony jest certyfikat autentyczności
15-09-2012
Galeria La couleur
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Zdziecinniały król
, 2007
Akwaforta o wym.43x31cm. w oprawie 71x60cm.
15-12-2007
Galeria ELLAART
Zegarmistrz światła
, 2007
Akwaforta,akwarela o wym.62x44cm. w oprawie 88x70cm.