Dom Aukcyjny Ostoya
ul. Gen J. Zajączka 8
01-522 Warszawa
(022) 839 24 06
aukcje@ostoya.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (31)
KRZYŻANOWSKA Michalina (1883-1962)
Domek w zieleni (Domek w Krzemieńcu?)
Olej, dykta; 25,5 x 37 cm Na odwrocie dykty w l.d. rogu ołówkiem: 436

9 775 zł

19-03-2012
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
BRAMA W ROUEN, 1912
Pastel, karton naklejony na tekturę; 80 x 47cm Sygnowany l.d.: Odo Dobrowolski 912

9 775 zł

14-12-2013
DALI Salvador (1904-1989)
164 strony, 50 x 37 cm. Księga zawiera 22 całostronicowych, kolorowych litografii na welinie i 60 reprodukcji oraz płaskorzeźbę z brązu Dalego. Drewniana oprawa obita skórą, drewniane, oprawione w płótno pudełko. W katalogu Michler-Löpsinger nr 1607

20 700 zł

15-02-2013
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Plaża w Bieczu , 1899
akwarela, karton 34 x 51 cm Sygnowany p.d.; T.Rybkowski | Biecz 1899 r.

7 475 zł

20-03-2012
GHEDUZZI Ugo (1853 Crespellano k. Bolonii - 1925 Turyn )
NIOSĄCA CHRUST
Olej, płótno; 103 x 80 cm Sygnowany l.d.: Ugo Gheduzzi

8 625 zł

16-07-2013
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Akt kobiecy przy postumencie
Akwarela, papier; 35 x 24 cm Sygnowany śr.d.: WW

9 200 zł

06-02-2012
liczba obiektów: 31