Antyki - Maciej Widurski
ul. Zwierzyniecka 14
31-102 Kraków
12 431 00 56
kontakt@antykiwidurscy.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 10.00 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (36)
KARMAŃSKI Jan (1887-1958)
Pejzaż z Kazimierza nad Wisłą
olej/tektura, 40x45cm
08-04-2016
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
Żona artysty z dziećmi , 1910
Żona artysty z dziećmi 1910, olej/płyta
55.5 x 46.5 cm
13-02-2020
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
Papugi , 1926
Józef Popczyk, "Papugi", gwasz/tektura, 65x50cm, sygn
27-03-2020
ZIELENIEWSKI Kazimierz (Tomsk na Syberii 1888 - Neapol 1931)
Kwiaty, olej/płótno, 45x55 cm, sygn. pd
28-06-2016
PIPPEL Otto Eduard (1878 Łódź - 1960 Planegg k. Monachium)
Jesień w Wettersteingebirger
Jesień w Wettersteingebirgerolej, sklejka, 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
14-12-2018
RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979
olej, płótno;
50 x 60 cm;
14-12-2018
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
olej, deska; 115 x 47 cm;
sygn. na odwrocie: S. BORZĘCKI.
13-12-2018
MAKOWSKI Tadeusz (1882 Oświęcim -1932 Paryż)
Zagroda z fragmentem bramy
olej/płótno, 30x44cm
14-04-2016
TYSZKIEWICZ Teresa (1953 Ciechanów - 2020 Paryż)
Szpilki i ludzie , 1986
Teresa Tyszkiewicz "Szpilki i ludzie" 1986, 100x100cm, technika mieszana/płotnow
27-03-2020
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy, olej/tektura, 48x34 cm, sygn. pd
28-06-2016
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Dante i Beatryce , 1958
11-06-2015
liczba obiektów: 36