Galeria M
ul. Świdnicka 38a
50-068 Wrocław
71 372 44 96
hello@galeriam.com
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (34)
NIESPODZIEWANA Małgorzata Malwina (ur. 1972)
Rezerwat III , 2003
Grafika wykonana w technice linorytu na papierze w 2003 roku
wymiary arkusza 50 x 70 cm, odbitka 7/30, sygnatura artystki

650 zł

23-05-2020
Rezerwat II , 2003
wymiary arkusza 50 x 70 cm, odbitka 9/30, sygnatura artystki

650 zł

23-05-2020
Rezerwat I , 2003

650 zł

23-05-2020
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Obserwatorium 9 , 1995
Akwaforta na papierze z roku 1995, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Obserwatorium 4 , 1991
Akwaforta na papierze z roku 1991, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Obserwatorium 3 , 1991
Akwaforta na papierze z 1991 roku o wymiarach 15 x 11 cm / odcisk płyty/ papier 40 x 27 cm

210 zł

25-05-2020
Obserwatorium 12 , 1998
Akwaforta na papierze z roku 1998, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Obserwatorium , 1990
Akwaforta na papierze z 1990 roku o wymiarach 15 x 11 cm /odcisk płyty/ papier 39 x 16 cm

210 zł

25-05-2020
Dom Scharouna , 2015
Akwaforta na papierze z 2015 roku, wymiar odcisku płyty 16 x 22 cm, papieru 40 x 28 cm, sygnatura artysty

430 zł

25-05-2020
liczba obiektów: 34