Galeria Szyb Wilson
Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
32 730 32 20
galeria@szybwilson.org
pon. - niedz.: 9.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (34)
KLEVER Julij (1850 - 1924)
Pejzaż z mostkiem o zachodzie słóńca , 1890
Wymiar: 84 x 70 cm
Technika: olej na płótnie
Rok powstania: ok. 1890-1900
Sygnatura: prawy dolny róg - cyrylica ręcznie
Renowacja: 26.11.2013
24-01-2017
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Kosmogonia , 1996
Wymiary: 188 cm x 85 cm. Technika: akryl na płótnie Charakterystyka: sygnatura, czarna drewniana rama

5 000 zł

21-11-2012
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Bez tytułu , 1985
Wymiary: 192/92 cm. Technika: akryl na desce

4 000 zł

15-07-2011
MUTER Mela (Mutermilch Maria Melania) (1876 Warszawa - 1967 Paryż)
Wymiary: 30/37 cm z ramą. Technika: akwarela na papierze
13-03-2009
UJMA Monika
Bez tytułu , 2001
Wymiary: 115/130cm. Technika: witraż

1 500 zł

16-03-2009
SZCZERZYŃSKI Roman (1908 Bielsko-Biała - 1985 Dąbrowa Górnicza)
Spust surówki w Hucie Florian, Świętochłowice
Wymiary: 65 x 92 cm

Technika: Olej na płótnie

3 000 zł

09-07-2019
Kafar huty 1-go Maja Gliwice Sośnica
Wymiary: 81 x 65 cm

Technika: Olej na płótnie

7 000 zł

09-07-2019
Cementownia Goleszów , 1950
Wymiary: 65 x 90 cm

Technika: Olej na płycie

3 000 zł

09-07-2019
LIS Zygmunt (1931 - 2014)
Spaloród , 1970
Technika
tempera, olej/ sklejka
140cm x 90cm

5 000 zł

04-07-2019
liczba obiektów: 34