ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (120)
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Przystań II , 2000
olej na płótnie, 75x85, sygn.p.d.
17-07-2024
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Pejzaż hiszpański , 1979
olej na płótnie, 81x100,1979,sygn.p.d.
13-12-2021
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Martwa natura , 1965
olej na płótnie, 85x99
13-12-2021
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Lawenda , 2019
olej na płótnie, 73x92, sygn.p.d.
17-07-2024
WILK Kazimierz (ur. 1943)
Bukiet polnych kwiatów , 2012
olej na płótnie, 78x58,sygn.p.d.
02-07-2014
NOWAKOWSKA Krystyna (ur. 1953, Rzeszów)
Zmierzch II (UNIKAT) , 2008
Brąz, marmur, wys.: 98cm
18-10-2016
SIERACZYŃSKA Krystyna
Pod ścianą płaczu , 1993
olej na płótnie, 50x70,sygn.p.d.
20-06-2012
SIERACZYŃSKA Krystyna
Pejzaż , 1950
olej na płótnie, 47x57,sygn.p.d.
22-09-2013
SIERACZYŃSKA Krystyna
Pejzaż , 2005
olej na płótnie,
60x81,sygn.d.ś.
11-02-2016
SIERACZYŃSKA Krystyna
Niebieskie miasto
olej na płótnie, 60x72,sygn.d.ś.
09-11-2013
SIERACZYŃSKA Krystyna
Miasto I , 1959
olej na płótnie, 60x79,sygn.p.d.
20-06-2012
SIERACZYŃSKA Krystyna
Kompozycja różowa , 1962
olej na płótnie,
88x67,sygn.p.d.
19-10-2016
LUDWIN Krzysztof (ur. 1962, Kraków)
Spotkania i wybaczania , 2021
100x120, olej na płótnie
05-09-2022
Sen o Santorini , 2022
100x130, olej na płótnie
19-07-2024
Rio, schody Artysty , 2017
100x120, olej na płótnie
05-09-2022
Polanica , 2022
100x120, olej na płótnie
05-09-2022
Korsykańska miłość , 2022
70x170, olej na płótnie
05-09-2022
MISIAK Leszek (ur. 1943)
Niebo i ziemia , 1990
olej na płótnie, 100x80
04-12-2018
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
z cyklu "Ogrody wspomnień"
olej na płótnie, 135x160, 2011
19-10-2016
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Sklepy cynamonowe IV , 2000
olej płótno, 134x160
28-01-2014
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Pola , 2000
olej na płótnie, 2000, 60x70
19-10-2016
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Pejzaż śródziemnomorski , 1997
olej na płótnie, 80x100, 1997
19-10-2016
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Impresja IX (Prowansja) , 2007
olej płótno, 80x100
15-10-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Łucznik
brąz, granit, wys.:44cm,
sygnowany:ERAZMUS
07-02-2017
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Ławeczka
brąz, kamień, wys.: 24cm
26-11-2019
liczba obiektów: 120