Galeria ELLAART
ul. Warszawska 2
10-084 Olsztyn
895 275 344
galeria.ellaart@gmail.com
pn.-pt. 10:00-16:00, sob. 11:00-15:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (50)
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Portret mężczyzny w okularach
Praca Jerzego Nowosielskiego ,akryl na płótnie o wymiarach 55x44cm.Sygnowany i datowany na odwrocie Jerzy Nowosielski 1974.Obraz posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
06-10-2012
TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)
Kompozycja abstrakcyjna
Olej na płótnie naklejone na płycie o wym.120x60cm.Sygnowany i datowany prawy dół J.Tchórzewski 91.
06-04-2009
STERN Jonasz (1904-1988)
Abstrakcja
Olej na płótnie 30 40cm.Sygnowany środek dół.
06-03-2011
HECHT Józef (1891 Łódź -1952 Paryż)
olej na płótnie o wymiarach 100x70cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu Joseph Hecht.
04-03-2007
SKOCZYŃSKA Katarzyna (ur. 1958)
Olej na płótnie o wymiarach 60x70cm.Praca oprawiona.
13-12-2012
PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
Leśna aleja
Olej na płótnie o wym.150x80cm.sygnowany M.K.Piotrowski.
03-01-2008
KUNKA Lech (1920-1978)
Architektura
Olej na płótnie 70x50cm.Sygnowany i datowany Lech Kunka 1947.
05-07-2011
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Szyjąca
Pastel na papierze o wym.50 47cm.Sygnowany w prawym dolnym rogu.
12-09-2008
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
Berezowska Maja
Akwarela,rysunek na papierze o wym.32x22cm.Sygnowana i datowana w prawym dolnym rogu Berezowska 1962.

2 700 zł

10-11-2009
BOGUSZ Marian (1920-1980)
Czarne skosy
Acryl, aluminium o wymiarach 70x100cm.Sygnowany, datowany/1979/ i opisany na odwrocie przez autora.
10-11-2009
JANIKOWSKI Mieczysław Tadeusz (1912 - 1968)
Olej na płótnie o wymiarach 22x16cm.Sygnowany i opisany na odwrocie.
21-06-2009
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
Cour de Dragon
Olej na płótnie o wymiarach 41x27cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu Olga Boznańska.Na odwrocie etykietka z napisem 113/Boznanska. Do obrazu dołączona jest opinia dr historii sztuki Ewy Bobrowskiej.
02-09-2009
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Malowanie tęczy
Olej na płótnie o wymiarach 35x53cm.Sygnowany prawy dół Olbiński.
01-06-2008
GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)
Akwarela ,papier o wym.62x44cm.Sygnowana p.d.S.Gierowski.
21-06-2009
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej na płótnie 1970 r.80x80cm.Sygnowany prawy dół Dominik.Praca oprawiona.
08-10-2011
KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)
Abstrakcja
Olej na płótnie 41x33cm.Sygnowany prawy dół Kantor.
06-03-2011
MAKOWSKI Tadeusz (1882 Oświęcim -1932 Paryż)
Pejzaż z drogą i domami , 1917
Olej na tekturze o wymiarach 18x24cm.sygnowany w lewym dolnym rogu T.Makowski.Do obrazu dołączona ekspertyza prof.Władysławy Jaworskiej.Praca pięknie oprawiona.
15-05-2012
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Zegarmistrz światła , 2007
Akwaforta,akwarela o wym.62x44cm. w oprawie 88x70cm.
15-12-2007
Zdziecinniały król , 2007
Akwaforta o wym.43x31cm. w oprawie 71x60cm.
15-12-2007
Babilon
Akwaforta o wym.43x37cm. w oprawie 69x64cm.
15-12-2007
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Trębacz na koniu , 1927
Olej na tekturze o wymiarach 50x40cm.Sygnowany lewy dolny róg Wojciech Kossak 1927.W oryginalnej ramie.Na odwrocie pieczęć składu papieru R.Aleksandrowicz Kraków.Stan obrazu idealny.
18-11-2012
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Akt
Olej na desce 27x30cm.Sygnowany prawy dół.
06-03-2011
WANKIE Władysław (1860-1925)
Pejzaż z Bretanii
Olej na płótnie o wymiarach 75x55cm.Sygnowany w prawym dolnym rogu Władysław Wankie.Na odwrocie opisany przez rodzinę artysty.
03-04-2011
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Martwa natura
Olej na płótnie o wymiarach 50x65cm.Sygnowany na blejtramie.
04-07-2008
LANDAU Zygmunt (Sigmond) (Łódź 1898 - 1962 Tel Aviv)
Bukiet kwiatów w wazonie
Olej na płótnie o wymiarach 85x56cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu Landau.Oprawiony w oryginalnej ramie.
04-09-2011
liczba obiektów: 50