Galeria SORAYA
ul. Zygmunta Starego 3a
70-504 Szczecin
+48 91 448 01 25
galeria@soraya.biz.pl
poniedziałek - piątek: 12.00-18.00 sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (80)
Pomocniczy stolik secesyjny , 1910
Konstrukcja dębowa, blat marmurowy. Wymiary: wys.: 69 cm, szer.: 50 cm, gł.: 50 cm

600 zł

04-10-2012
Platerowany zestaw Art Deco. , 1915
Śniadaniowy zestaw platerowany.

1 200 zł

04-10-2012
Plafon Art Deco
wykonany z mosiądzu i czerwonego szkła.

1 600 zł

04-10-2012
Para krzeseł secesyjnych , 1900
mahoń, pocz. XX w.

1 100 zł

10-09-2012
Para krzeseł rzeźbionych, Chiny , 1890
Wymiary: wys.: 107 cm (wys. do siedzenia: 55 cm), szer.: 52 cm, gł.: 43 cm; Rok pochodzenia: ok. 1890

1 900 zł

09-10-2012
Para krzeseł francuskich
wykonane z drzewa orzechowego na kabriolowych nogach.

1 250 zł

10-09-2012
Para krzeseł biedermeierowskich , 1900
Meble powstałe na fali powrotu do historycznych form klasycyzujących, które były modne na pocz. XX w. Powstało wówczas wiele fabryk i zakładów stolarskich, które tę tradycję kontynuowały do wybuchu 2 wojny światowej.

2 000 zł

06-09-2012
Para foteli w stylu Ludwika Filipa , 1850
w bardzo dobrym stanie

2 600 zł

10-09-2012
Narzuta/ Obrus
Skład: jedwab + bawełna Wymiary: 200cm x 240cm

490 zł

04-10-2012
Narożnikowa witryna z okresu międzywojennego , 1920
o wypukłej konstrukcji fornirowanej dębiną. Plecy mebla wyścielone lustrem. Bardzo interesujące podpórki pod szyby szklane wykonane z mosiądzu. Drzwi witryny wyposażone w giętą szybę. Najprawdopodobniej mebel wykonany na zamówienie z przeznaczeniem do przechowywania precjozów, dlatego rzadki.

3 500 zł

04-10-2012
Mały marynarz, brąz
Stan zachowania: bardzo dobry Materiał: marmur + brąz Wymiary: wys.: 21cm, podstawa: 9cm x 9cm

1 000 zł

04-10-2012
Lustro w stylu Ludwika Filipa
Stan: bardzo dobry Wymiary: wys.: 145 cm, szer.: 66 cm

1 100 zł

04-10-2012
Lustro w stylu biedermeier
Konstrukcja: drewno sosnowe fornirowane czereśnią, stara podniszczona tafla lustrzana, wierzchnia warstwa wykończona politurą szelakową. Po konserwacji.

1 200 zł

10-09-2012
Lustro typu tremo , 1900
wykonane z masywu mahoniowego na czworonożnej podstawie, nogi kabriolowe;

1 200 zł

10-09-2012
Lampka stojąca, międzywojenna
wys.: 34 cm Stan: bardzo dobry

450 zł

05-10-2012
Lampka stojąca
wys.: 28 cm Stan: bardzo dobry

440 zł

05-10-2012
Kątnik rustykalny , 1800
pocz. XIX w

2 500 zł

11-09-2012
Kwietnik żeliwny
wys.: 70, średnica: 42

600 zł

30-10-2012
Krzesło w stylu romańskim
o ciężkiej, prostokątnej konstrukcji nóg ubranej w wolutowo-akantowy obcas.

500 zł

10-09-2012
Krzesło chińskie , 1890
Rok pochodzenia: ok. 1890 Wymiary krzesła: wys.: 96 cm, gł. siedzenia: 42 cm, wys. siedzenia: 51 cm Stan: bardzo dobry

450 zł

09-10-2012
Kryształowy dzban na napoje , 1920
Dzban do lemoniady/wina z pojemnikiem na lód

600 zł

04-10-2012
Konsola chińska
Wymiary: wys.: 85cm, szer.: 137cm, gł.: 40cm

1 200 zł

09-10-2012
Komplet krzeseł w stylu Chippendale (6 sztuk)
XIX/XX w., Anglia

3 600 zł

10-09-2012
Komplet krzeseł rustykalnych (5 sztuk) , 1850
pierwsza poł. XIX w., meble noszą cechy stylu biedermeier

3 000 zł

10-09-2012
Komoda chińska XIX wiek , 1890
Wymiary komody: -wysokość: 97cm -szerokość: 100cm -głębokość: 63cm

2 500 zł

30-10-2012
liczba obiektów: 80