Galeria Art 51
0041 79 793 74 84
art51@o2.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (51)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
Jan Lebenstein 1930-1999, Litografia barwna z cyklu "Folwark zwierzęcy". Sygnowana,numerowana i datowana 1974 Rozmiary: 70x50 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Akt niebieski"
Jan Lebenstein "Akt niebieski",litografia barwna sygnowana i numerowana 2/100. Wymiar 50 x 35 cm.
20-11-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Akt na tle wieży" , 1985
LEBENSTEIN Jan"Akt na tle wieży". Akwaforta, akwatinta,sygnowana,numerowana i datowana 85,wymiar: 70x50 cm.
04-12-2010
LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)
Akt
LENICA Jan"Akt". Sitodruk sygnowany i numerowany. Wielkosc motywu:65 x 48 cm.
04-12-2010
"Portret w zieleni"
LENICA Jan"Portret w zieleni". Sitodruk sygnowany i numerowany. Wielkosc motywu:45,5 x 63,5 cm.
20-11-2010
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
"Zapisy" , 2006
Tarasin Jan."Zapisy" Serigrafia na papierze sygnowana,numerowana,datowana 06. Wymiar:70 x 100 cm. Motyw:52 x 67,5 cm.
04-12-2010
"Wylęgarnia przedmiotów" , 2004
TARASIN Jan"Wylęgarnia przedmiotów" 2004 Serigrafia sygnowana,datowana i numerowana. 100 x 70 cm.
04-12-2010
"Szkoła przedmiotów" , 2008
Jan Tarasin"Szkoła przedmiotów". Serigrafia sygnowana,datowana 2008 i numerowana.100 x70 cm.
19-11-2010
"Dwie strefy" , 2008
Jan Tarasin"Dwie strefy" Serigrafia barwna sygnowana,datowana i numerowana,100 x 70 cm.
04-12-2010
COCTEAU Jean (1889-1963)
Ilustracja do Les Voleurs d`enfants , 1955
COCTEAU Jean. Litografia sygnowana,datowana i numerowana 55/150 na papierze czerpanym arches. Wymiar:50 x 64,5 cm.
20-05-2010
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
Maravillas con variaciones acrosticas -6 , 1975
Miro Joan "Maravillas con variaciones acrosticas -6" Litografia barwna z 1975r sygnowana na plycie. Katalog: Cramer 211. Wymiar 49,5 x 36,0 cm.
31-05-2010
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
Maravillas con variaciones acrosticas -2 , 1975
Miro Joan "Maravillas con variaciones acrosticas -2" Litografia barwna z 1975r sygnowana na plycie. Katalog: Cramer 211. Wymiar 49,5 x 36,0 cm.
31-05-2010
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
Maravillas con variaciones acrosticas -17 , 1975
Miro Joan "Maravillas con variaciones acrosticas -17" Litografia barwna z 1975r sygnowana na plycie. Katalog: Cramer 211. Wymiar 49,5 x 36,0 cm.
31-05-2010
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
"Maravillas con variaciones acrosticas -16"
Miro Joan "Maravillas con variaciones acrosticas -16" Litografia barwna,sygnowana,katalog: Cramer 211. Wymiar 49,5 x 36,0 cm.
04-12-2010
MIRÓ Joan (1893 - 1983)
"Maravillas con variaciones acrosticas -14"
Miro Joan "Maravillas con variaciones acrosticas -14" Litografia barwna z 1975r sygnowana na plycie. Katalog: Cramer 211. Wymiar 49,5 x 36,0 cm.
04-12-2010
DONGEN Kees van (1877-1968)
"Rimmel" , 1920
DONGEN, KEES VAN (Delfshaven 1877 - 1968 Monaco) "Rimmel" 1920 Litografia barwna sygnowana, motyw- 25,5 x20 cm, w ramie.

12 000 zł

14-05-2010
FINI Leonor (1908-1996)
Dziewczyna
FINI Leonor"Dziewczynka" Akwaforta barwna na szarym papierze czerpanym. Praca jest sygnowana i numerowana. 65,5 x 46,5 cm.

1 200 zł

25-05-2010
ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)
"TŁUM" , 1987
Magdalena Abakanowicz."TŁUM" Litografia na papierze czerpanym,sygnowana,numerowana i datowana 87. Wymiar 70 x 100 cm.Stan grafiki idealny.
19-11-2010
CHAGALL Marc (1887-1985)
"Le`cirque-vert"
Marc Chagall "Le`cirque-vert". Litografia barwna sygnowana na plycie. Wymiar arkusza:86 x 61,5 cm.Motyw:72 x 57 cm
20-11-2010
ERNST Max (1891 -1976)
Lewis Carrolls Wunderhorn , 1970
Ernst Max "Lewis Carrolls Wunderhorn". Litografia barwna na japonskim papierze sygnowana i numerowana 39/69. Wymiar:33 x 25 cm.

3 900 zł

29-03-2010
KISLING Mojżesz (1891-1953)
Kwiaty
KISLING Mojżesz "Kwiaty" litografia barwna z sucha pieczęća "Atelier Kisling" sygnowana (Jean Kisling)i numerowana 6/150. Wymiar arkusza 75 x 54 cm.

900 zł

15-09-2010
SAINT PHALLE Niki de (1930, Neuilly-sur-Seine - 2002, San Diego)
SAINT PHALLE , 2000
SAINT PHALLE Niki de. Serigrafia-offset barwny, papier"Sprengel Museum Hannover" 19.11.2000-25.2.2002. Sygnowany,wymiar 84 x 60 cm.
04-06-2010
INDIANA Robert (ur. 1928 New Castle (Indiana, USA))
"Picasso" , 1997
Indiana Robert 1928. "Picasso" 1997. Serigrafia sygnowana i numerowana. Wymiar:48,0 x 40,5 cm
04-12-2010
DALI Salvador (1904-1989)
LA COUR DU LION , 1974
DALI Salvador"LA COUR DU LION"1974 Sucha igła, akwaforta na papierze japonskim sygnowana i numerowana. Grafika jest oprawiona,posiada certyfikat autentycznosci. Wymiar z rama 80x 60 cm,odcisk plyty 58 x 40 cm.
20-11-2010
liczba obiektów: 51