Sektor Sztuki
Bednarska 8
44-100 Gliwice
+48 881 683 340
sektor@sektorsztuki.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (93)
Miastomania I
Litografia barwna, 57x77 cm
Małgorzata Lalek Koty
Małgorzata Lalek, Koty, olej na płótnie, 55x46 cm
30-09-2013
Ludzie
Litografia, 30x25 cm
Lekcja cierpliwości III
Linoryt, 75x55 cm
Krystyna Mazar-Malzacher, (1908 Lwów), Martwa natura, olej na płótnie, wym. 65x52cm.
09-10-2014
Kości
Litografia, 47x34 cm
KOŚCIELAK Jerzy Portret abstrakcyjny , 1968
olej na płótnie, wym. 95x95 cm
04-12-2013
Koncert wiejski
Litografia, 47x34 cm
Gorgeous
litografia, 85x63 cm
Gniazdo
Litografia, 20x25 cm
Exlibris CINIBA
Litografia, 15x15 cm
Część I
litografia, 70x100 cm
Captain John Lemonade
Litografia barwna, 85x63 cm
Astronauta
linoryt, 70x50 cm
CZECH Adam
Wazon
Olej na płycie, wym. 57x49cm.
09-10-2014
CZECH Adam
"Klin" Granada
Olej na płycie, wym 30x40cm
23-01-2014
RAFAŁOWSKI Aleksander (1894 Warszawa - 1980 Warszawa)
Zima
Olej na płycie, wym. 54x74 cm
15-01-2013
MLECZKO Andrzej (ur. 1949 r. Kolbuszowa)
Obywatelu, nie pieprz bez sensu
Druk na papierze, wym. 60x42 cm.
12-08-2014
LAWENDA Barbara
Wspomnienia z Toskanii
Olej na płótnie, wym. 50x92cm
23-01-2014
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
Martwa natura z kwiatami
olej na płótnie, wym. 40x50 cm
09-11-2014
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
Pejzaż wiejski
olej na płótnie, wym. 55x40cm
05-11-2014
LUTCZYN Edward (ur. 1947)
Tatuś potrafi
Druk na papierze, wym. 48x34cm
12-08-2014
LUTCZYN Edward (ur. 1947)
O, juz jestem kobietą!
12-08-2014
LUTCZYN Edward (ur. 1947)
Jeszcze! Jeszcze!
12-08-2014
WILCZYŃSKA Ewa (ur. 1948)
Koty
olej na płótnie, 75c75 cm
08-10-2013
liczba obiektów: 93