Galeria RETRO-ART Jacek Wróblewski
Emilii Plater 14
00-669 Warszawa
22 621 53 64; 602 267 281
esta45@interia.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (35)
STAŃKO Michał (1901-1969)
Na hali
Michał Stańko (1901-1969), obraz "Na hali" olej/tektura, wym. 34x46 cm., sygn.p.d. M.Stańko

2 600 zł

20-11-2013
SIEMIŃSKI Mieczysław (1891 - 1965)
Pejzaż znad Pilicy
Mieczysław Siemiński (1891 -1965), technika mieszana/ karton , sygn. l.d.

1 200 zł

15-11-2013
BORZEMSKI Otton Edward (? - 1978)
Polne kwiaty
obraz "Polne kwiaty" - olej/płótno, sygn. l.d. Borzemski

2 000 zł

14-11-2013
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
Domek w Górze Kalwarii
Stanisław Czajkowski (1878-1954), obraz "Domek w Górze Kalwarii", olej/płótno, wym. 51x82 cm., sygn. p.d. St. Czajkowski

9 000 zł

19-11-2013
Chmury
Obraz "Chmury" - olej/tektura, wym. 36x40 cm., sygn. na odwrocie St.Cz. (Stanisław Czajkowski).

10 000 zł

14-11-2013
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Kompozycja KWW
Stanisław Dawski(1905-1990), kompozycja KWW, olej/płótno, wym. 73x60 cm., sygn. l.d., oprawa autorska.

2 550 zł

20-11-2013
TRACEWSKI Wacław (1865 – 1904 )
Powrót z targu
Tracewski Wacław (1865 - 1904), obraz "Powrót z targu", olej/płótno, wym. 29,5x65 cm., sygn. l.d.

10 000 zł

15-11-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn o zachodzie słońca
Wiktor Korecki (1890 - 1980), obraz "Młyn o zachodzie słońca", olej/tektura, wym. 35x49 cm. sygn. l.d. Wiktor Korecki.

6 000 zł

16-11-2013
GRANZOW Władysław (1872 Warszawa - 1932)
Martwa natura
Władysław Granzow (1872-po 1932), olej/płótno, wym.51x68 cm.,sygn. l.d. W.Granzow

12 000 zł

15-11-2013
KOZAKIEWICZ Włodzimierz (1870-1940)
Portret córki , 1912
Włodzimierz Kozakiewicz(1870-1940), obraz "Portret córki", olej/deska, wym.33x28 cm., sygn. l.d. cyrylicą.

4 200 zł

15-11-2013
liczba obiektów: 35