Galeria Sztuki WIL-ART
Ratibora 27
84-141 Jurata
509 550 385
galeriajurata@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
LENSKY LENGLARD Michael (ur. 1953)
Marynistyczny
Lensky Lenglard Michael Olej/Płótno
28-12-2014
MICHALSKA-ELSNER Maria
,,Pelargonie" , 2013
,,Pelargonie", Olej/płótno Sygnowany: P.d MARIE 2013 r Wymiary: 30x39cm Praca bez oprawy
07-10-2014
MICHALSKA-ELSNER Maria
,,Pelargonie" , 2013
,,Pelargonie",Olej/płótno Sygnowany: P.d MARIE 2013 Wymiary: 40x36cm Praca bez oprawy
07-10-2014
FRIESE Max (1883-po 1954)
Portret Chłopca , 1920
Rysunek: kredka/akwarela Wymiary: 25x22cm Sygnowany: prawy dolny róg M.Friese 1920 Obraz oprawiony
11-09-2014
BACA Michał (ur. 1958r.)
Jesień idzie , 1996
Tempera, olej/płótno, wymiary:70x50cm. Sygnowany : przód pracy prawy dolny róg - MBaca 1996, tył pracy Michał Baca 1996
11-09-2014
BACA Michał (ur. 1958r.)
,,Słoneczniki" , 2014
Obraz olej/płótno Sygnowany: P.d Michał Baca 2014 Tył: Michał Baca ,,Słoneczniki" 2014 Wymiary:30x54cm
03-10-2014
BACA Michał (ur. 1958r.)
,,Kocie oczy" , 2014
,,Kocie oczy", Olej/płótno Sygnowany: l.g; Michał Baca 14 Wymiary: 30x40cm Praca oprawiona
07-10-2014
GNATOWSKA Uta Henryka
Przed zachodem , 2013
Olej/płótno, wymiary:50x61cm Sygnowany: tył pracy -Uta Henryka Gnatowska
11-09-2014
liczba obiektów: 33