Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Pastel na papierze pt. "Martwa natura z cebulą"
Obraz wybitnego artysty Borysa Michalika (1969 - 2019) pt. "Martwa natura z cebulą" wykonany techniką pasteli na papierze. Praca w formacie 44 × 34 cm. Sygnatura: front, lewy, dolny róg.

6 000 zł

13-01-2022
FIGIELEK (Timorinelt) Dawid (ur. 1979)
Olej na płótnie pt. "Wyprawa" 60 × 50 cm , 2021
Obraz Dawida Figielka pt. "Wyprawa" wykonany w technice olejnej na płótnie. Praca w formacie 60 × 50 cm z 2021 roku. Obraz z kategorii realizmu magicznego, dostępny jest z certyfikatem autorskim oraz autentyczności Galerii Foksal 17.

5 000 zł

23-03-2022
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Pollock 7070 , 2018
Obraz olejny na podłożu płóciennym, wymiary 70 cm x 70 cm, flamastrem na odwrocie obrazu,

28 000 zł

31-05-2019
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" 13 × 18 cm , 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca sygnowana przez artystę na rewersie oraz na froncie w górnej części obrazu. Praca z 2017 roku.

20 000 zł

22-02-2021
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" 13 cm x 18 cm , 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Sygnatura: front, górna część pracy: 2017 E. Dwurnik oraz na rewersie: 2017 E. Dwurnik

22 000 zł

20-06-2022
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" , 2018
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca sygnowana przez artystę na rewersie oraz na froncie w górnej części obrazu 2018 E. Dwurnik.

20 000 zł

14-04-2021
Inkografia pt. "Mogielnica" (edycja 39/50) 30... , 2010
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. "Mogielnica" (ed. 39/50). Format zadruku 30 × 30 cm, praca na papierze czerpanym najwyższej jakości. Inkografia dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

2 850 zł

02-08-2022
Inkografia pt. "Katowice Spodek" (edycja 6/10)-A3 , 2016
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. Katowice Spodek (edycja 6/10)-A3 na papierze czerpanym najwyższej jakości z Certyfikatem Autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Sygnatura znajduje się na froncie.

4 650 zł

16-08-2022
Akwarela na papierze pt. "Zamek" 29 × 42 cm , 2014
ORYGINALNA akwarela na papierze Edwarda Dwurnika pt. "Zamek", praca z 2014 roku w formacie 29 × 42 cm. Sygnatura: na froncie w dolnej części pracy: 2014 E.Dwurnik. Na rewersie znajduję się opis pracy.

24 000 zł

20-12-2021
Akwarela na papierze pt. "Międzyzdroje" , 2015
Akwarela na papierze Edwarda Dwurnika pt. "Międzyzdroje" praca z 2015 roku w formacie 27 × 46 cm. Obraz o numerze katalogowym 3089. Sygnatura: na froncie w dolnej części pracy: "Międzyzdroje" 2015 E.Dwurnik.

24 000 zł

13-01-2022
Akryl na płótnie pt. "Poznań" , 2017
Dzieło Edwarda Dwurnika pt. "Poznań", w technice akrylowej na płótnie. Dzieło z 2017 roku w formacie 81 × 65 cm. Sygnatura: na froncie w lewym, dolnym rogu: 2017 - E.Dwurnik oraz na rewersie: 2017 - E.Dwurnik - "Poznań" - NR: IX-2291-6857

140 000 zł

21-02-2022
Akryl na płótnie pt. "Kraków" 46 x 55 cm , 2018
Obraz Edwarda Dwurnika pt. "Kraków" praca w technice akrylowej na płótnie. Dzieło z 2018 roku w formacie 46 × 55 cm. Sygnatura: na froncie w prawym, dolnym rogu: 2018 E.Dwurnik oraz na rewersie: 2018 - E.Dwurnik - "Kraków" - NR: IX-2488-7700.

115 000 zł

20-12-2021
Akryl na płótnie pt. "Kontrabasista" , 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca z 2017 roku. Sygnatura: front, górna część pracy: 2017 E. Dwurnik oraz na rewersie: 2017 E. Dwurnik

22 000 zł

31-01-2022
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura ze śliwką , 2010
20 x 20 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 000 zł

18-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura z mandarynkami , 2010
23 x 23 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

16-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura z bananami , 2007
45 x 60 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

23-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2010
30 x 20 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

20-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2007
100 x 40 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

5 600 zł

24-03-2017
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2997
olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 500 zł

03-10-2018
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Szkic Wiejskiej Chałupy ( 1872 r.)
Rysunek jest oryginalną pracą Jacka Malczewskiego (1854 - 1929) wykonaną w 1872 r.Praca w niewielkim formacie 16 × 9,7 cm, opatrzona numerem 42. Szkic jest oprawiony w podwójne passe-partout z wykończeniem typu "slip", zdobną, ramę oraz szkło muzealne.

7 000 zł

10-05-2022
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Rysunek jest oryginalną pracą Jacka Malczewskiego (1854 - 1929) wykonaną w 1872 r. Rysunek oznaczony numerem 91. Praca w niewielkim formacie 10 × 16 cm, oprawiona w podwójne passe-partout z wykończeniem typu "slip", prostą, nowoczesną ramę oraz szkło.

7 000 zł

01-02-2022
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Inkografia pt. Prywatna fala" (edycja 8/19) 69... , 2007
Unikatowa inkografia Jacka Yerki pt. "Prywatna fala" (edycja 8/19). Wydruk z niskonakładowych serii o wyjątkowej jakości i trwałości. Praca z 2020 roku w formacie (zadruk) 69 × 53 cm. Syg. front, prawy, dolny róg: podpis artysty, lewy róg: ed. 8/19.

4 000 zł

25-02-2022
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Inkografia pt. "Erozja "(edycja 9/19) 60 cm x... , 2007
Unikatowa inkografia Jacka Yerki pt. "Erozja (edycja 9/19). Praca z 2007 roku w formacie (zadruk) 60 × 54 cm. Sygnatura: w lewym, dolnym rogu znajduje się: edycja: 9/19, w centralnej części: tytuł: "Erozja" w prawym, dolnym rogu;

4 000 zł

12-04-2022
KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)
Technika mieszana na płótnie pt. "Composition-II" , 1999
Obraz autorstwa Yaroslava Kachmara pt. Composition-II, praca z 1999 roku w formacie 30 cm x 21 cm . Obraz sygnowany na awersie.

8 000 zł

29-06-2022
Olej na płótnie pt. "Obiekt w zielonej... , 1988
Unikatowy obraz Yaroslava Kachmara - Obiekt w zielonej przestrzeni, wykonany techniką olejną na płótnie. W formacie 61 cm x 41 cm. Praca z 1988, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

35 000 zł

29-03-2022
liczba obiektów: 308