Monety i Antyki - internetowy antykwariat
62-800 KALISZ
508 271 958
monetyiantyki@op.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
SREBRNY ZESTAW DO SAŁAT-TIFFANY 1937
Łyżka i widelec do sałaty ze złoconymi czerpakami i trzonkami zdobionymi ornamentem ze stylizowanych owoców dyni (wzór określany jako "Pampkin vine Pattern") i od spodu fantazyjną liściastą gałązką;
Nowy Jork, firma Tiffany & Co. 1937 r.(KRÓTKA SERIA)
z

3 000 zł

05-01-2011
SREBRNY TALERZ-PATERA XIXW. - FRANCJA
SYGN. G.KELLER-PARIS
WYM.ŚREDNICA 25CM. WAGA.518 GRAM., sr. pr. 1 (950), francuska cecha po 1838, sygnatura złotnika "G. Keller" (George Keller, wybitny złotnik francuski, czynny w Paryżu ok. 1881-1922), Francja, ok. 1890.

4 500 zł

17-11-2007
SREBRNY POJEMNIK NA CUKIER-PUDER 1903
SYGN. CHESTER WYM. WYS. 18CM., WAGA. 130 GRAM

1 200 zł

28-11-2007
SREBRNY KUBEK -ROSJA (1790 R.) REPUSOWANY W ORŁY
SYGN. MOSKWA 1790 PROBIERZ A? WYKONAWCA AAK (AL.KOSURIEW) WYS. 8.5 CM.WAGA.95GR.

7 000 zł

31-05-2010
SREBRNY KOSZYCZEK 18/19W.
ZDOBIONY W GIRLANDY
SYGN.NIDERLANDY
WYM. 8X8X6CM. WAGA.82GR.

500 zł

15-07-2008
SREBRNY KIELICH ZDOBIONY KAMIENIAMI W STYLU ARTS&CRAFTS WYKONANY PRZEZ O. RAMSDEN & ALWYN CARR 1910R.
SYGN. RN & CR LONDON wys.12 cm.

15 000 zł

30-12-2009
SREBRNE ŁYŻECZKI DESEROWE - KWIATY AMERYKI
SYGN. TIFFANY
DŁ. 10 CM - 9 SZTUK

2 500 zł

25-10-2007
REBRNE SZCZYPCE DO CUKRU WZ. „CONTINENTAL” SYG.GEORG JENSEN – DENMARK-STERLING WYM. DŁ. 11 CM.

800 zł

06-11-2007
SREBRNE(ZŁOCONE) PUZDERKO W EMALII - ROSJA GŁOWA I DELTA PR 88 SYG.20A (20 ARTEL) WYM.2.5X6.5X6.5 CM
11-06-2010
SREBRNE NOŻYKI I WIDELCZYKI DO OWOCÓW
SREBRNE NOŻYKI(7SZT.) I WIDELCZYKI(10SZT.) DO OWOCÓW SYG. CB WARSZAWA? WYM. DŁ. NÓŻ. 17.5CM, WID.15CM. WAGA CAŁOŚCI: 525GR.(trzonki i ostrza srebrne)

2 300 zł

24-09-2008
SREBRNE LUSTERKO - TIFFANY
SYGN. TIFFANY&CO. STERLING
WYM.20X15CM.

1 500 zł

19-02-2008
SREBRNA ŁYŻECZKA DO SUSZU HERBACIANEGO-TIFFANY
SYG. TIFFANY& CO. „M” STERLING WYM. DŁ.9 CM.

400 zł

06-11-2007
SREBRNA PATERA -AŻUROWA-1934
PARERA NA STOPIE(3,5CM.)SYGN. ANGLIA-BIRMINGHAM 1934R.
WYM: SREDNICA: 21CM., WAGA:298GR.
CENA DO NEGOCJACJI

1 700 zł

12-11-2007
SREBRNA PATERA - AŻUROWA
PATERA NA STOPIE (3.5CM.)
SYGN. ANGLIA- SCHEFFIELD 1907R.
WYM: 3.5X20CM., WAGA:241GR.
CENA DO NEGOCJACJI

1 400 zł

12-11-2007
SPOTKANIA Z ZABYTKAMI

300 zł

05-03-2017
SITKO SREBRNE DO CUKRU PUDRU ART-DECO
syg(sig) Sterling Wallace dług.(l) 18 cm.

1 200 zł

31-12-2009
REMBRANDT , 1943
AUTOR -ANTONIO MUNOZ
ZAWIERA 128 REPRODUKCJI CZARNO-BIAŁYCH I 10 BARWNYCH

120 zł

14-03-2017
REGNI POLONIAE DOCUMENTA... , 2014

330 zł

05-03-2015
PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY
NUMERY
1950 - 1,2,5,6
1951 - 1 do 6
1952- 1 do 4
1953 - 1 do 6
1954 - 1 do 4
cena - 20PLN za 1 numer
14-03-2017
PORTRET MĘŻCZYZNY W PEJZAŻU- G.WERNER 1932
OLEJ NA SKLEJCE SYGN. G.WERNER (GOSTA WERNER-WYBITNY MALARZ SZWEDZKI) WYM. 33X25CM.

3 000 zł

06-10-2008
portret i krajobraz angielski
WYDANIE 1907
12-03-2017
POPIERSIE BACHUSA - BRĄZ
SYGN.F.DEHU WYS.20CM.
01-03-2011
plakieta cynowa sygn. bracia Klotz wym.22 x 27... , 1918

800 zł

18-12-2023
PLAKIETA BISKWITOWA - KRÓLOWA LUIZA - BERLIN 1810
SYGN. KUNIGIN LUISE 10.3.1776 - 19.7.1810 BERLIN- BERŁO - L.POSCH 1810(WGŁĘBNIE) WYM. SREDNICA 8CM. CENA DO NEGOCJACJI

700 zł

28-12-2007
SYGN. BERLIN-BERŁO (KOBALT) WYM. SREDNICA 4CM. CENA DO NEGOCJACJI

300 zł

28-12-2007
liczba obiektów: 102