Łyżka i widelec do sałaty ze złoconymi czerpakami i trzonkami zdobionymi ornamentem ze stylizowanych owoców dyni (wzór określany jako "Pampkin vine Pattern") i od spodu fantazyjną liściastą gałązką;
Nowy Jork, firma Tiffany & Co. 1937 r.(KRÓTKA SERIA)
z
3 000 zł
05-01-2011
SREBRNY TALERZ-PATERA XIXW. - FRANCJA
SYGN. G.KELLER-PARIS
WYM.ŚREDNICA 25CM. WAGA.518 GRAM., sr. pr. 1 (950), francuska cecha po 1838, sygnatura złotnika "G. Keller" (George Keller, wybitny złotnik francuski, czynny w Paryżu ok. 1881-1922), Francja, ok. 1890.