Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
Jens Christian Bennedsen (1893-1967)
Śnieżny krajobraz o zachodzie słońca
Olej/płótnie, 80×120 cm
Sygnowany p.d.:,Jens Chr. Bennedsen’

5 900 zł

11-05-2018
Iwona Konarzewska
Dachy istebniańskie, 1977 r.
Olej/płótno, 43 x 57 cm
Sygnowany p.d.:`Iwona Konarzewska `

1 800 zł

24-05-2018
Iwona Konarzewska
Krajobraz beskidzki z Ochodzitą, 2006 r.
Olej/płótno, 50 x 70 cm

4 000 zł

25-05-2018
Herman Brand ( 1850 – 1926 )
Przybrzeżne sceny z Bronholm
Olej/ płótno, 60 x 85 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,I. H.Brand 1893’

6 600 zł

18-05-2018
Giesche dzbanek
Sygnatura Giesche z lat 1929 – 1939
Wysokość: 18cm

400 zł

29-03-2018
F. Rybakowski
Akwarela/papier, 33×22,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d: F. Rybakowski -928 r.
28-05-2019
Dzbanek Vale Brothers and Sermon
Srebrny dzbanek, sygnowany czterema angielskimi puncami probierczymi.
Znak wytwórcy Vale Brothers and Sermon (VB &S) z 1884 roku, Anglia Birmingham.
Srebro próby 925 jest certyfikowane za pomocą znaku lwa, znak rozpoznawczy Birmingham 1905r.
08-12-2017
Dzbanek Henry Wilkinson
Znak wytwórcy Henry Wilkinson (HW w prostokącie).
Srebro próby 925 jest certyfikowane za pomocą znaku lwa, Birmingham 1905r.
08-12-2017
Dzbanek Henry Wilkinson
09-12-2017
Dorian Grabowski Bransoleta
Srebro próba 925, dodatek miedzi
Masa: 55,90g
Długość: 17,5cm
Szerokość: 6cm

OBIEKT DOSTĘPNY NA AUKCJI INTERNETOWEJ
www.polonia-art.pl/aukcje/
16-03-2018
Dorian Grabowski
Broszka
Masa: 13,10g
Długość: 9cm

OFERTA SPECJALNA
http://www.polonia-art.pl/kategoria-produktu/bizuteria/

280 zł

29-06-2018
Dorian Grabowski
Masa:9,90g
Naszyjnik: 4 srebrne linki
Długość listka: 8cm

OFERTA SPECJALNA

280 zł

30-06-2018
Dorian Grabowski
Naszyjnik
Masa: 12,20
Naszyjnik: 4 srebrne linki
Długość listka: 8,5cm

280 zł

09-08-2018
Dom na wsi Akwarela/papier, 34×52 cm

1 700 zł

09-08-2018
Carsten Henrichsen (1824-1897)
Letni dzień nad jeziorem
Olej/płótno, 41×54 cm
Sygnowany p.d CH 1859`

2 800 zł

14-05-2018
Letni dzień nad jeziorem
Olej/płótno, 41×54 cm
Sygnowany p.d CH 1859`

2 800 zł

17-08-2018
Carlo Hornung Jensen (1882-1960 Dania)
Duńska farma
Olej/płótnie, 89×125 cm
Sygnowany p.d.:,Hornung Jensen, 1946’

4 800 zł

15-05-2018
Bavaria Tirschenreuth serwis obiadowy
Porcelana dekorowana malaturą w kolorze kobaltowym oraz delikatnym złoceniem
Sygnatura PT Bavaria Tirschenreuth używana od 1903 roku
Składa się z:
12 x talerz obiadowy 24,5cm
1 x półmisek 23cm

2 450 zł

13-07-2018
Axel Aabrink ( 1887 – 1965 )
Brzeg nad Moesgaard
Olej, płótno, 67,5 x 98 cm
Sygnowany i datowany p.d.: A. Aabrink, Moesgaard 1947’

2 700 zł

18-05-2018
Antoni Cygan (ur. 1964 r.)
Portret kobiety
Olej/płótno, 160 x 100 cm

18 000 zł

17-08-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.) ,
Akwarela/papier, 30x25cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: ,Otawa Andrzej 07.06’

1 800 zł

24-05-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.)
Akwarela/papier, 28x38cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: ,Otawa Andrzej 30.06.’

1 200 zł

24-05-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.)
Nad morzem
Akwarela/papier, 39×52 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 13.12.’

1 600 zł

14-07-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Leśna droga
Akwarela/papier, 36×50 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 47.05.’

1 800 zł

09-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Akryl/płótno, 50×70 cm
Sygnowany p.d.: , Andrzej Otawa VII 2015’

1 800 zł

09-08-2018
liczba obiektów: 157