CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1252)
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, XX w.
Bogato zdobiona żardiniera wykonana ze srebra pr. 800, złocona wewnątrz.

Waga: 364 g

Wymiary: 11,5x28,5x13 cm

3 500 zł

18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 17x36x15,5 cm

8 300 zł

18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro puncowane.

Wymiary: 7x16x9 cm

3 300 zł

18-10-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 14x36x19,5 cm

1 850 zł

11-12-2023
Żardiniera, Royal Dux, Czechy, ok. 1920 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 26x21x15 cm

1 200 zł

04-04-2023
Żardiniera, Polska, pocz. XX w.
Żardiniera w stylu wiedeńskiego art deco; szkło, plater, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary: 21x44x22 cm

1 950 zł

11-12-2023
Żardiniera, pocz. XX w.
Platerowana żardiniera z wkładem szklanym. Na stopie wygrawerowany monogram "KJ".

Wymiary: 17,5x35x14,5 cm

1 500 zł

11-12-2023
Żardiniera, Paryż, ok. 1850 r.
Żardiniera w stylu Sèvres; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana pod podstawą: pieczęć "EC".

Wymiary: 13,5x42,5x25 cm

3 300 zł

13-09-2023
Żardiniera, ok. 1920 r.
Alabastrowa żardiniera w formie łabędzia.

Wymiary: 16x20x15 cm

1 500 zł

14-02-2024
Srebro pr. 800, puncowane, szkło bezbarwne, cięte

Wymiary: 52x32x18 cm, waga łączna 4050 g. (srebro 2050 g)

16 000 zł

06-11-2023
Żardiniera z wkładem szklanym, plater sygnowany „Bcia Henneberg”. Model katalogowy 3770.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 27 cm

1 900 zł

19-02-2024
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera eklektyczna, Niemcy, XIX w.
Żardiniera eklektyczna wykonana z brązu, bogato zdobiona, wsparta na kolistej stopie, po bokach znajdują się z dwa uchwytami, wewnątrz wkład ze szkła iryzowanego.

Wysokość: 28 cm

Średnica: 30 cm

4 900 zł

04-12-2019
Żardiniera eklektyczna, k. XIX w.
Żardiniera majolika, metal brązowiony.
Średnica 31 cm, wysokość 31 cm

1 950 zł

14-04-2023
Święci Roch, Sebastian i Florian, ok. 1800 r.
Olej na płótnie

Wymiary: 170x90 cm

25 000 zł

18-07-2023
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Świecznik, Francja, XIX w.
Szklany świecznik, ręcznie malowany, częściowo złocony, zdobiony szlifowanymi, fasetowanymi kryształami. W stylu wyrobów firmy Baccarat.
Wysokość: 56 cm

1 950 zł

04-01-2023
Św. Mikołaj, Ukraina, XIX w,
Olej na blasze.
Wymiary w ramie: 49x40 cm (35x26 cm)

2 800 zł

02-10-2023
Łyżka serwingowa, Lwów, 1865 r.
Srebro puncowane pr. 13.

Waga: 155 g

Długość: 30 cm

1 200 zł

17-08-2023
Łyżeczki, Iwan Chlebnikow, Moskwa, 1899-1908
Komplet dwunastu łyżeczek; srebro pr. 84 puncowane.

Waga: 364 g

Długość: 15cm

2 200 zł

17-11-2023
Łyżeczka, Rosja, 1892 r.
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, punce częściowo zatarte, emalia komórkowa.

Długość: 11 cm

950 zł

04-01-2024
Łyżeczka, Rosja, 1888 r.

Długość: 12,5 cm

1 100 zł

04-01-2024
Łyżeczka, Moskwa,1908-1926
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, emalia komórkowa. Monogram złotnika “EC”.

Długość: 11 cm

950 zł

04-01-2024
liczba obiektów: 1252