Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
brąz, wymiary: 20,5 x 20,5 x 3,5 cm, sygnowana: "OSET / 1989"

1 100 zł

21-05-2022
brąz, wymiary: 44 x 12 x 12 cm (wysokość samej figury: 32 cm), sygnowana na podstawie: "ŁOPIEŃSKI/WARSZAWA". Widoczne na zdjęciach ślady po przerabianiu na lampę.

9 000 zł

21-05-2022
RUBINOWY KIELICH, 1840 r.
kielich dekorowany motywem floralnym malowanym srebrem i złotem, wymiary: 12 x 9 x 9 cm

1 100 zł

25-11-2021
RUBINOWA KARAFKA, ok. 1860 r.
karafka z grawerowanym motywem widoku łazienek w Busku i dekoracją floralną, wymiary: 26 x 11 x 11 cm

1 200 zł

25-11-2021
PUTTA, KPM Berlin, 1 poł. XX w.
porcelana, wymiary: 15 x 16 x 12 cm

2 700 zł

23-03-2021
PORTRET JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, 1 poł. XIX w.
olej na desce, wymiary: 19 x 14 cm (34 x 28 cm w oprawie)

więcej na: www.galeriarafal.com

4 800 zł

14-02-2021
Portret , 1889
olej/płótno, wymiary: 49 x 34 cm (77 x 64 cm w oprawie), sygnowany w prawym górnym rogu: "L. v. Ruckteschell 89 r.", ręcznie wykonana drewniana rama

5 500 zł

16-04-2023
Porcelanowa figurka ptaka, KPM Berlin
porcelana, wymiary: 13 x 10 x 5,5 cm

600 zł

12-10-2022
Porcelanowa figurka Perkoz Ćmielów, M. Naruszewicz
porcelana, wymiary: 29 x 7 x 7 cm, znak wytwórni na spodzie

2 100 zł

12-10-2022
Polowanie , 1857
olej/płótno, wymiary: 24 x 30 cm (40 x 46 cm w oprawie), sygnowany na odwrociu: “S.Plüddermann, 1857”

3 500 zł

29-04-2023
Pojemnik na konfitury, B. Buch, WMF Warszawa
wymiary: 11 x 16,5 x 16,5 cm

700 zł

12-10-2022
PIETRO BAZZANTI / PROF. PAPINI (1825-1895)... , 1928
alabaster żyłkowany, wymiary rzeźby: 100 x 34 x 30 cm, postument: 100 x 44 x 44 cm, sygnowana na podstawie.
Pietro Bazzanti - włoski rzeźbiarz. Specjalizował się w tematyce alegorycznej oraz
w kopiach rzeźb antycznych i renesansowych.
11-03-2020
Piesek z łapką, H. Orthwein, Chodzież, lata 50
porcelana, wymiary: 15 x 9 x 5 cm

800 zł

12-10-2022
PEJZAŻ, XIX w.
akwarela na papierze, wymiary: 30 x 40 cm

2 200 zł

12-04-2022
PEJZAŻ
olej na porcelanie, wymiary: 50 x 16 cm (63 x 29 cm w oprawie), sygnowany monogramem: "H.R."

1 400 zł

08-02-2021
PEJZAŻ

1 400 zł

08-02-2021
PATERA SZKLANA, BACCARAT, Francja XX w.
szklana patera z metalowych uchwytem, wymiary: 25 x 36 x 35 cm.

5 500 zł

12-05-2021
PATERA SREBRNA, T. Werner i SA (akt. 1864 - 1939)
srebro próby 84, sztancowane, cyzelowane, grawerowane.
Cechowana znakami imiennym i warsztatowym firmy złotniczej, znakiem probierni warszawskiej z inicjałami probierza O. C.
24-02-2020
PARA SREBRNYCH ŚWIECZNIKÓW, NIEMCY l. 30. XX w.
wymiary świecznika: 18 x 33 x 33 cm, waga całkowita obu: 1380 g.

6 500 zł

25-04-2022
wymiar fotela: 75 x 84 x 88 cm

14 000 zł

12-05-2021
Para figurek huculskich , 1924
glina malowana farbami ceramicznymi, obie figurki sygnowane: "A.P 1924"

1 500 zł

21-05-2023
PARA DREWNIANYCH PUTT, 2 poł. XVIII w.
drewno polichromowane, wymiary: 43 x 12 i 43 x 13 cm

3 500 zł

25-11-2021
Orzeł drewniany, Legion Puławski, unikat, lata 20
drewno: orzech, wymiary: 32 x 20 cm

12 000 zł

06-01-2023
NORBLIN, NACZYNIE NA ZIEMNIAKI, 1 poł. XX w.
wymiary: 12 x 33 x 20 cm

1 200 zł

23-04-2022
NORBLIN, NACZYNIE NA CIEPŁE DANIA, kon. XIX w.
wymiary: 14 x 23 x 24 cm

1 200 zł

23-04-2022
liczba obiektów: 240