Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (26)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Ułan z koniem, 192(8?)
olej/płótno naklejane na tekturę, wymiary: 37,5 x 24,5 cm (49 x 34 cm w oprawie) , sygnowany w lewym dolnym rogu: "Jerzy Kossak, 192(8?)"

15 000 zł

16-04-2023
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
"Wesele góralskie"
olej na tekturze
60 x 90 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak".

32 000 zł

14-03-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Skijöring w Tatrach" , 1941
olej na tekturze
46,5 x 37 cm
sygnowany, datowany i dedykowany w prawym, dolnym rogu: "Kochanemu Romkowi | Jerzy Kossak | 1941".

24 500 zł

14-03-2023
"Ułan w zamieci" , 1921
olej na tekturze
48 x 59 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak 1921".

32 000 zł

14-03-2023
"Na prerii" , 1936
olej na tekturze
52 x 79 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1936".

33 000 zł

01-12-2022
"Bolszewicki rabunek" , 1923
olej na tekturze
44 x 60 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak 1923"

23 500 zł

18-07-2022
"Na prerii" , 1944
olej na tekturze
37 x 51,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1944"

14 500 zł

18-07-2022
"Przy ognisku. Scena z odwrotu spod Moskwy" , 1933
olej na sklejce
49,5 x 75,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1933".

47 500 zł

02-03-2022
Puk puk w okieneczko
olej na tekturze, 35x50cm, sygnowany i datowany prawy dolny:
"Jerzy Kossak 1945", na odwrocie pieczęć Jerzego Kossaka potwierdzająca autentyczność. Więcej podobnych prac na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
10-05-2020
Malarstwopolskie.pl
liczba obiektów: 26