akryl/papier; 55 x 74 cm w świetle p-p.;
na odwrocie:
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA [przekreślona i zastąpiona słowem "Akryl" / E. DWURNIK" oraz "NA PAPIERZE / NR: 10718"
- autorskie opisy: "NR: 1443", "góra dowolnie" [strzałki w czterech kierunkac
20 000 zł
08-05-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Końskie ścieżki"
, 2004
akwarela, gwasz na papierze
17 x 23,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "04 | E. DWURNIK" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "KOŃSKIE ŚCIEŻKI".
11 500 zł
25-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Abstrakcja nr 1431
, 2005
technika mieszana, akwarela, tempera, akryl/tektura;
wym.: 60 x 79 cm
na odwrocie:
- autorskie pieczęcie
- autorskie opisy
Proweniencja:
- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art;
- kolekcja prywatna, Warszawa
19 000 zł
14-12-2023
Abstrakcja
technika mieszana, akryl/papier;
wym.: 55 x 74 cm w św. p-p.
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa
19 000 zł
14-12-2023
"Wschowa"
, 1990
Olej, płótno.
Sygn. i dat. p.d. 1990 E.Dwurnik
Wymiary: 50 x 60 cm
18-10-2023
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Tytuł: Kontrabasista
Wymiary: 18 x 13 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: E. Dwurnik 2017, oraz na odwrociu opisany
13 500 zł
24-09-2023
artofpoland.pl
Sosny
Wymiary: 33 x 24 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Certyfikat autentyczności
31-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Abstrakcja nr 1431
Wymiary: 60 x 79cm (w świetle oprawy)
Technika: olej, tektura
Rok: 2005
Sygnatura: na odwrociu autorskie pieczęcie oraz autorski opis pracy
Certyfikat autentyczności renomowanego Domu Aukcyjnego
25-05-2023
artofpoland.pl
'Tulipan'
Tytuł: Tulipan
Wymiary: 18 x 13 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, oraz na odwrociu opisany