Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (29)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
Jan Lebenstein 1930-1999, Litografia barwna z cyklu "Folwark zwierzęcy". Sygnowana,numerowana i datowana 1974 Rozmiary: 70x50 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
Jan Lebenstein 1930-1999, Litografia barwna z cyklu "Folwark zwierzęcy" G. Orwell. Sygnowana,numerowana i datowana 1974 Rozmiary: 70x50 cm. Praca nie jest oprawiona.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Woltyżerka"
Jan Lebenstein "Woltyżerka",litografia barwna sygnowana i numerowana 2/100. Wymiar 50 x 35 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Akt na tle wieży" , 1985
LEBENSTEIN Jan"Akt na tle wieży". Akwaforta, akwatinta,sygnowana,numerowana i datowana 85,wymiar: 70x50 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Kąpiąca się i satyr"
Lebenstein Jan "Kąpiąca się i satyr" litografia barwna, sygnowana i numerowana 42/100 Wym. arkusza 50 cm x 35 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Akt
Jan Lebenstein 1930-1999. Litografia barwna"Akt" . Sygnowana,numerowana i datowana 1973. Rozmiary: 70x50 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Akt niebieski"
Jan Lebenstein "Akt niebieski",litografia barwna sygnowana i numerowana 2/100. Wymiar 50 x 35 cm.
20-11-2010
Galeria Art 51
liczba obiektów: 29