,,Akt w oknie", Serigrafia 10/60
Sygnowana: Jerzy Nowosielski 1999r
Wymiary :70x55cm
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
,,Akt Podwójny"
, 1997
,,Akt Podwójny", Serigrafia 26/50
Sygnowana : Jerzy Nowosielski 1997r
Wymiary: 77x58 cm
Praca oprawiona
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
Portret mężczyzny w okularach
Praca Jerzego Nowosielskiego ,akryl na płótnie o wymiarach 55x44cm.Sygnowany i datowany na odwrocie Jerzy Nowosielski 1974.Obraz posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.