Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (20)
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia z cyklu "Góra"; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

800 zł

08-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia z cyklu "Chmury" 1991; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

800 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin 1980 Dalmatyńczyk
Serigrafia "Dalmatyńczyk" 1980; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
Litografia Jan Tarasin 1960
litografia dwubarwna na kartonie, sygnowana ołówkiem "JTarasin 60", pochodząca z teki: "Konfrontacje 1960"; zachowany cały katalog; wymiary: ca 24x24 cm; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
"Wylęgarnia przedmiotów" , 2004
TARASIN Jan"Wylęgarnia przedmiotów" 2004 Serigrafia sygnowana,datowana i numerowana. 100 x 70 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
"Zapisy" , 2006
Tarasin Jan."Zapisy" Serigrafia na papierze sygnowana,numerowana,datowana 06. Wymiar:70 x 100 cm. Motyw:52 x 67,5 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
"Dwie strefy" , 2008
Jan Tarasin"Dwie strefy" Serigrafia barwna sygnowana,datowana i numerowana,100 x 70 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
"Szkoła przedmiotów" , 2008
Jan Tarasin"Szkoła przedmiotów". Serigrafia sygnowana,datowana 2008 i numerowana.100 x70 cm.
19-11-2010
Galeria Art 51
Szkoła przedmiotów , 2008
serigrafia, papier, 50 x 70 cm

6 800 zł

27-05-2010
Galeria Grafiki i Plakatu SC, Nina Rozwadowska, Andrzej Stroka
liczba obiektów: 20