Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (26)
DALI Salvador (1904-1989)
Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela , 1973
litografia, japoński papier czerpany washi; 71 x 50,7 cm w św. p-p. (arkusz, krawędzie rwane);
sygn. p. d.: Dali (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 46/50 (ołówkiem)

Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa.

6 300 zł

27-04-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DALI Salvador (1904-1989)
Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a , 1974
akwaforta, ręcznie pokolorowana przez pochoir, papier Arches;
66 x 42,3 cm w św. p-p. (arkusz);
sygn. p. d.: Dali (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: E A (ołówkiem)

Wydana przez:
Saint Raphael: Editions Des Maitres Contemporains, 1974.

7 900 zł

27-04-2023
DALI Salvador (1904-1989)
'Rycerz chrześcijański'
Tytuł: Rycerz chrześcijański
Wymiary: A4
Technika: litografia, papier
Sygnatura: ołówkiem w prawym dolnym rogu kompozycji, Numerowana 102/250

Grafika przedstawiająca w charakterystycznym dla autora sposób, jeźdźca chrześcijańskiego na koniu.

Cert

13 900 zł

23-03-2023
artofpoland.pl
DALI Salvador (1904-1989)
'Boska komedia-Piekło, Pieśń XII'
Tytuł: Boska komedia-Piekło, Pieśń XII’
Wymiary: 24 x 19 cm, plus oprawa
Technika: drzeworyt barwny, papier
Praca opisana w 2 najważniejszych katalogach grafik Salvadora Dali
Albert Field 'The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali’ 19

11 500 zł

23-03-2023
artofpoland.pl
DALI Salvador (1904-1989)
”Ubrania na dzień i na noc”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “56/350”.

Wymiary w ramie: 54x64 cm (34x46 cm)

2 800 zł

08-02-2023
DALI Salvador (1904-1989)
Paryż
litografia barwna; 53,3 x 37 cm (arkusz);
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali";
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Paryż

Wydana przez:
Dreager Fréres/Matthieu, 1969.

2 500 zł

25-04-2022
DALI Salvador (1904-1989)
"Le Cheval Et Le Loup", 1974 r.
Sucha igła na papierze japońskim, sygnowana i opisana ołówkiem "E.A (Épreuve d'artiste) Dali"

Praca pochodzi z cyklu "Le Bestiaire De La Fontaine".
Wymiary w ramie: 68,5x87,5 cm (55x76 cm)

9 500 zł

16-03-2022
DALI Salvador (1904-1989)
sucha igła barwna, papier czerpany BFK Rives; ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz); sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: "E.A." (ołówkiem)

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Barcelona

5 000 zł

22-12-2021
DALI Salvador (1904-1989)
Czyściec, Pieśń XXI, z cyklu: Dante, Boska Komedia
drzeworyt barwny, bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives; wym.: ok. 25,5 x 17 cm (odcisk), ok. 33 x 26,2 cm (arkusz); sygn. p. d.: "Dali" (niebieskim tuszem); okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku p. d.: "FORTI ARTE MODENA"

5 000 zł

23-07-2020
liczba obiektów: 26