olej/ tektura, 35,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.: Szopiński;
Widok przedwojennej zabudowy Kazimierza z zapleczem ul. Lubelskiej i XVII-wieczną kamienicą Wysoką.
3 500 zł
12-12-2025
Artessia Dom Aukcyjny
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków, 1988
olej/ płyta, 29x24,5 cm; sygn. l.d.: D.G.1262/88; na odwrociu autorska nalepka z tytułem pracy: Obraz 1262/ Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków /
53 000 zł
12-12-2025
Artessia Dom Aukcyjny
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Na słonecznej plaży, lata 50-te XX w.
tusz/ papier, 20,5 x 29,5 cm;
pochodzenie: ze spuścizny po artystce
3 000 zł
12-12-2025
Artessia Dom Aukcyjny
Cukiernica skrzynkowa Norblin & Co
Srebrzenie na mosiądzu. Cechowany na spodzie Orzeł dwugłowy Norblin & Co Galw Warszawa nr katalogowy 1354
Pokrywa dekorowana monogramem wiązanym KS
Wnętrze złocone.
Wymiary: 13,5 x 10 wysokość: 9 cm
10-12-2025
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Para solniczek Josef Carl von Klinkosch XIX w.
Srebro pr. 750, cechowane wewnątrz: cecha głowa Diany stosowana po 1867 r., gmerek złotnika JCK (Josef Carl von Klinkosch ), orzeł carski, znak podatkowy z oznaczeniem probierni wiedeńskiej.
Wnętrza solniczek złocone.
Wymiary: 3,5 x 7 cm
Waga: 16
10-12-2025
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Pas kaukaski z niello XIX w.
Srebro pr. 84, cechy probiercze i gmerek złotnika zatarte.
Wymiary klamry: 14,5 x 4,6 cm
Wymiary: szerokość 3 cm
Długość całkowita: 75 cm
Waga: 187 g
10-12-2025
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Pas kaukaski z emalią cloisonné Moskwa pocz. XX w.