Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
ul. Św. Wawrzyńca 42
62-200 Gniezno
602 799 723
biuro@antyki.gniezno.pl
poniedziałek - piątek: 8.00-18.00
sobota: 8.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (114)
Piramidalny mahoń na konstrukcji sosnowej , wnętrze fornirowane Brzozą , mahoniem , intarsja .

Architektura mebla ( pełne fornirowane kolumny , karynckie kapitele , tympanon , tryglify ) świadczy o wczesnym okresie Biedermeiera .

27 000 zł

11-06-2019
Sekretera Biedermeier około 1825 BERLIN
Sekretera Biedermeier około 1825 Berlin

29 000 zł

04-07-2019
Cena obejmuje renowacje

21 000 zł

09-04-2019
Sekretarzyk Ludwik Filip około 1860 roku
Fornir orzech na konstrukcji i sosnowej .
Wymiary 105 cm szerokość
65 cm głębokość
141 cm wysokość
Stan przed renowacją

cena po renowacji

8 000 zł

28-09-2018
SEKRETARZYK POŁOWA XVIII w
fornir - orzech, bogata intarsja kwiatowa z różnych gatunków drewna

konstrukcja - dąb
wys. 108 cm, dł. 88 cm, gł. 57 cm
przed renowacją

13 000 zł

04-02-2018
ROZKŁADANY STÓŁ OWALNY, LUDWIK FILIP ok. 1860 r.
masyw i fornir - mahoń
dł. 114 cm, szer. 87 cm, wys, 76 cm, po rozłożeniu 3 m.
przed renowacją

5 000 zł

31-01-2018
RECAMIERE, BIEDERMEIER, ok. 1835 roku
fornir - piramidalny mahoń
intarsja,
wys. 97 cm (najwyższy punkt oparcia), dł. 210 cm, gł. 74 cm
Po renowacji

18 500 zł

29-01-2018
RECAMIERE, BIEDERMEIER, ok. 1835 r.

fornir - piramidalny mahoń

intarsja, marketeria

18 500 zł

13-09-2018
Profesjonalna renowacja mebli.

Zapewniamy fachowy transport od i do klienta.
602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
12-06-2018
17-04-2018
Profesjonalna renowacja mebli. www.antyki.gniezno.pl ,
602799723biuro@antyki.gniezno.pl
05-04-2018
602799723biuro@antyki.gniezno.p
20-02-2019

602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
13-07-2018
602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
17-02-2018
25-07-2018
602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
29-01-2018
602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
10-02-2018
Profesjonalna renowacja mebli
www.antyki.gniezno.pl ,
0 Dodaj do schowka
Drukuj

602799723
biuro@antyki.gniezno.pl
03-02-2018
WYBITNA AKTORKA SCEN WIEDNIA ,BERLINA , LONDYNU JOHN QUINCY ADAMS austriacki malarz, ur. 21.12.1874 r. w Wiedniu, zm. 15.03.1933 r. ( sygn. l. d Q. ADAMS 1903 )

olej na płótnie 120 cm x 150 cm

40 000 zł

29-01-2018
mahoń na konstrukcji dębowej
Wymiary 270 cm wysokość
190 cm szerokość
70 cm głębokość
jedna z szaf ma półki i szufladę , druga szafa wieszak .Druga fotografia pokazuje szafy przed renowacją.
Stan po renowacji

125 000 zł

03-02-2018
dąb

wys. 119 cm, dł, 63 cm, gł. 70 cm

przed renowacją

10 000 zł

08-03-2018
Owalny stolik intarsjowany około 1850 roku
Stolik owalny intarsjowany różnymi gatunkami drewna fornir perlisty mahoń około 1850 roku

Stan przed renowacją

5 000 zł

15-03-2019
opłakiwanie
sygnowany Agustín Hernández 1957 r
Olej na płótnie 148 cm - 90 cm

27 000 zł

29-01-2018
Meble do pokoju dziecka
Sofa . fotel , krzesło
Secesja około 1900 roku
Orzech

11 000 zł

11-11-2018
Mebel do prezentacji gobelinu
Mebel do prezentacji gobelinu powstały około 1880 roku

Masyw palisandru

13 000 zł

15-10-2018
liczba obiektów: 114