Galeria AG
Świętego Marka 25
31-024 Kraków
12 429 51 78
galeriaAG@onet.pl
pon. - pt. 11.00-19.00
sob. i niedz.: po telefonicznym umówieniu się
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (117)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
z cyklu: Folwark zwierzęcy
litografia na papierze, 70x50 cm, 1974 r.
30-04-2008
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Siedem wątków
olej napłótnie, 97x130 cm, 1993 r.
26-11-2009
KACZMARSKI Janusz (1931 Warszawa - 2009 Warszawa)
Wnętrze z kanapą

olej na płótnie, 50 x 50 cm, 1982 r.
24-10-2006
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Teatrum
olej i akryl na płótnie, 46x55 cm, 1988 r.
17-03-2009
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Czas utracony

olej na płótnie, 46x50 cm, 1990 r.
23-01-2006
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Czas utracony
olej i akryl na płótnie, 46x55 cm, 1991 r.
17-03-2009
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Czas utracony
olej, akryl i tusz na płótnie, 100x134 cm, 1984 r.
17-03-2009
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Bukiet kobieciarza
olej i akryl na płótnie, 90x116 cm, 1984 r.
17-03-2009
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Martwa natura z palemką
tempera na płótnie, 97x102 cm, 2003 r.
23-01-2006
TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)
Jerzy Tchórzewski
bez tytułu
akwarela/ papier, 69 x 93 cm, 1988 r.
24-10-2006
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Ogrodniczka

olej na płótnie, 92 x 73 cm, 1985 r.
22-01-2007
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Koń

tusz, akwarela na papierze, 43 x 62 cm
23-01-2006
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Kot

tusz, pastel na papierze, 71 x 50 cm
23-01-2006
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Jamnik

drewno polichromowane, dł. 52 cm
08-01-2007
WRÓBLEWSKI Krzysztof (ur. 1962, Przasnysz)
Spadanie
cykl "Księga"
olej na płótnie, 25 x 132 cm, 1993 r.
24-10-2006
Spacer II

olej na płótnie, 42 x 123 cm. 1996 r.
24-10-2006
Przejścia
cykl "Księga"
24-10-2006
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Ptak, 1979
olej, płótno, 61x47 cm
28-05-2008
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Legenda, 1980
olej, płótno, 42x57 cm
28-05-2008
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Kobieta z papugą, 2007
akryl na płótnie, 81x100 cm
28-05-2008
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Hipodrom
olej na kartonie, 48x68 cm
28-05-2008
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Cyganka
akryl na kartonie, 100x70 cm
28-05-2008
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
Bez tytułu, 1979
olej na płótnie, 69.5x59 cm
28-05-2008
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
Miachael Jackson
olej na plandece, 280x250 cm, lata 90.
22-06-2010
Długonoga nimfa polna
olej na plandece, 101x55 cm, 2009 r.
26-11-2009
liczba obiektów: 117