Sektor Sztuki
Bednarska 8
44-100 Gliwice
+48 881 683 340
sektor@sektorsztuki.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (93)
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Chłopiec który odchodzi
Druk na papierze, wym. 492x67cm
12-08-2014
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Karol Wojtyła, BRAT NASZEGO BOGA
Druk na papierze, wym. 67x96cm
12-08-2014
LACH Fritz (1868 Linz - 1933 Wiedeń)
Widok miasta
akwarela, wym. 40x28 cm
10-12-2014
Pejzaż leśny
akwarela, 40x28cm
10-12-2014
akwarela, 40x28 cm
10-12-2014
HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
Ryby
Gwasz/akwarela/papier, wym.50x70 cm
15-01-2013
Martwa natura z białym dzbankiem
Gwasz/akwarela/papier, wym. 48x68cm
15-01-2013
Martwa naatura 1060r.
Martwa natura 1960r. olej na tekturze wym. 70x56cm
28-10-2014
ZARZECKA Grażyna (ur. 1954, Wodzisław Śląski)
Pomarańczowa pani , 1999
Akt 1999 olej na płótnie 42x34 cm
30-09-2013
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Sobór św. Jura we Lwowie
gwasz na kartonie, wym. 25 x 31 cm sygn. p. d: I. NOWAKOWSKA-/ACEDAŃSKA, napis autorski l. d.: LWóW Św. JUR
02-01-2015
Kościół oo. Dominikanów we Lwowie
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, wym. 35 x 23,5 cm sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA, l. d. napis: LWÓW KOŚCIÓŁ OO. DOMINIKANÓW
02-01-2015
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Zbliżenia
olej na metalu, wym. 100x100cm
10-11-2014
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Kolacja na Książ, jesień i owoce
olej na płótnie, wym. 43,5x80,5cm
10-11-2014
ALEKSIUN Jan Jaromir (ur. 1940r)
Karol Wojtyła, PRZED SKLEPEM JUBILERA
Druk na papierze, wym. 90x66cm
12-08-2014
SZPYT Janusz (ur. 1960)
Akt
olej na płótnie, wym. 60x110cm
05-11-2014
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
W oknie
Olej na płótnie, wym. 92x72 cm
15-01-2013
WIECZOREK Karol (ur. 1949, Bytom)
Pejzaż wiejski
Pejzaż wiejski, olej na płycie, wym. 26x34cm.
09-10-2014
LUDWIN Krzysztof (ur. 1962, Kraków)
Paryż 2010
olej na płótnie wym. 65x80cm.
05-11-2014
Bellagio , 2012
akwarela, wym. 25x55 cm w świetle passepartout
04-12-2013
PASZTUŁA Krzysztof (1953r. Dobrzany, k. Stargardu Szczecińskiego)
Skok
Skok, olej na płótnie, wym. 120x100cm.
07-10-2014
Gacie na blacie
Gacie na blacie, olej na płótnie, wym. 120x120cm.
07-10-2014
Fikus nachta
Fikus nachta, olej na płótnie, wym 120x120cm
07-10-2014
KOŁODZIEJCZYK Lech (ur. 1953)
Z cyklu kosmogonie 1987r. , 1987
olej na płótnie, wym. 68x120 cm
04-12-2013
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
Wet Paint
olej na płótnie przyklejonym na płótno, wym. 122x154cm.
05-11-2014
ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA Maria Ewa (1895-1967)
Miasto 1961
Olej na płycie pilśniowej, wym. 7305x54 cm
23-03-2013
liczba obiektów: 93