Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Dom na wsi
Akwarela/papier, 34×52 cm

1 600 zł

17-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Zima
Akwarela/papier, 54×39 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 06.2012’

1 800 zł

17-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Pejzaż zimowy
Akwarela/papier, 49×27 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany l.d.: ,Andrzej Otawa 09.08.’

1 800 zł

17-08-2018
Andrej Smolak (ur. 1953 )
Pejzaż 2009 r.
Olej/płótno , 70x70cm

2 800 zł

18-05-2018
Aage Bertelsen (1873-1945 Dania)
Wiosenny krajobraz nad fiordem
Olej/płótnie, 79×120
Sygnowany p.d.:,Aage Bertelsen 26’

7 500 zł

15-05-2018
,,Zmiana” , 1974
Technika: wydruk cyfrowy, płótno fotograficzne
1974/2008, nakład 1/3
24-04-2023
,,life is a story, lightbox”
Technika: wydruk cyfrowy, pleksi, metal, żarówka

Wymiary: śr. 65cm
24-04-2023
"Rzeka"
Olej na płótnie
Obraz sygnowany Z.Januszkiewicz.
Obraz po renowacji.
09-03-2022
POCIECHA Adam
Akwaforta, 27×39 cm (wymiary arkusza), nakład 11/30
Sygnowane i opisane ołówkiem u dołu.

2 400 zł

24-05-2018
KOTSIS Aleksander (Ludwinów, k.Krakowa 1836 - Podgórze, k.Krakowa 1877)
„Pogorzelcy „ - pogorzelcy w Wiśniczu, 1868 , 1868
„Pogorzelcy „ - pogorzelcy w Wiśniczu, 1868
Olej, płótno (dublowane), 56 x 71 cm,
sygn. l.d.: A. Kotsis w Krak / 868
Obraz po konserwacji.
25-06-2022
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Sen o Katowicach – wizja z Katedrą, 2001/2005
Akwaforta/suchoryt/papier, 38×25 cm (wymiary arkusza), nakład 16/100
Sygn.: „Sen o Katowicach – wizja z Katedrą” 16/100 A. KASP(rzak) 2001/2005 Akwaforta/papier collé

400 zł

27-02-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Sen o Katowicach Budynek telewizji, 2001-2003
Akwaforta/papier, 25×15,5 cm (wymiary arkusza), nakład 4/100
Sygn.: „Sen o Katowicach Budynek telewizji” 4/100 A. KASP(rzak) Akwaforta papier collé 2001/2003

300 zł

27-02-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Para 2015
Olej/akryl/emaila/cement/płótno, 50x50cm
Sygnowany i opisany: p.d.: Andrzej Kasprzak l.g.: Para 2015

3 500 zł

28-05-2019
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Akwaforta/suchoryt/papier, 37×27,5 cm (wymiary arkusza), nakład 26/100
Sygn.: „Katowice – Teatr Śląski, Muzeum Śl. Kościół Mariacki” 26/100 A. KASP(rzak) 2001/2012 Akwaforta/suchoryt/papier collé

430 zł

23-03-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Katowice Panorama centrum, 2001/2012
Akwaforta/papier/suchoryt, 26×18 cm (wymiary arkusza), nakład 23/100
Sygn.: „Katowice Panorama centrum” 23/100 A. KASP(rzak) 2001/2012 Akwaforta/sucha igła papier collé

300 zł

22-03-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Katowice Panorama centrum II
Akwaforta/papier, 18,5×26,5 cm (wymiary arkusza), nakład 3/50
Sygn.: „Katowice Panorama centrum II” 3/50 A. KASP(rzak) 2001 Akwaforta/ collé

300 zł

22-03-2018
STOPKA Andrzej (1904-1973)
Kraków Kazimierz
Olej/płótno , 49×49 c,
sygnowany p.d.: ‚Stopka 1944 ’

6 000 zł

13-04-2018
TOBIS Andrzej (ur. 1970)
"Antyglobalistka” , 2005
24-04-2023
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
Ryba z cyklu Zodiak, 1997 r.
technika mieszana/papier, 22,5 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany śr.d.: ‚Urbanowicz 97’

2 000 zł

27-05-2019
Grafika/technika własna, 30x25cm w świetle passe-partout

1 800 zł

27-02-2018
Grafika/technika własna, 40x29cm w świetle passe-partout

2 000 zł

01-03-2018
FRANKIEWICZ Barbara (ur. 1959, Bogatynia)
Irysy
Olej/płótno , 80×90 cm
Sygnowany p. d.: B. Frankiewicz 2005

6 000 zł

16-02-2018
LAWENDA Barbara
Kozy II
Olej/płyta HDF, 45 x 62 cm
Sygnowany p.d.:,B.Lawenda’

1 500 zł

24-05-2018
POPCZYK Barbara
Jesień
Olej/płótno, 50x60cm
Sygnowany p.d.:,B.Popczyk 09’

1 800 zł

24-05-2018
SERWIN Bogusław (1887 Bochnia - 1956)
Piwonie
Olej/tektura, 81 x 64 cm
Sygnowany p.d.: ,E.Serwin’

4 500 zł

16-02-2018
liczba obiektów: 157