tempera, srebro, emalia na desce
22,5 x 18 cm
Na krawędzi koszulki, aplikacjach na narożach oraz nimbach postaci rosyjskie punce srebra – kokosznik z oznaczeniem probierni moskiewskiej oraz próby srebra '84' i monogramem złotnika 'СГ'.
18 000 zł
25-07-2023
"Maki"
, 1943
Tadeusz Groch
olej na sklejce
46 x 66 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Groch Tadeusz / 43".
2 400 zł
27-07-2023
"Madonna z Dzieciątkiem"
drewno polichromowane
45 x 15 x 9 cm
13 000 zł
12-04-2022
"Madonna Immaculata"
Szkoła Zakopiańska, lata 30. XX wieku.
drewno lipowe
22 x 3,5 x 3,8 cm
niesygnowana.
8 400 zł
10-01-2024
"Madonna Boskiej Miłości"
olej na płótnie naklejonym na deskę
49 x 38 cm
niesygnowana.
12 500 zł
13-10-2023
"Kąpiąca się"
, 1917
olej na płótnie
54,5 x 40 cm
sygnowany, datowana i opisany u dołu: "Paul Chabas | cop. M.E. 17.".
Praca jest kopią z dzieła słynnego, francuskiego malarza Paula Emila Chabasa (1869-1937). Oryginał znajduje się jako depozyt w paryskim Musée d'Orsay.
3 600 zł
18-11-2020
"Kościuszko pod Maciejowicami"
olej na płótnie
75 x 105 cm
niesygnowany.
32 000 zł
06-04-2023
"Jelenie"
, 1905
Johann Christian Kröner (1838 - 1911)
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "D. 05 | Ch. Kröner".
14 500 zł
09-01-2024
"Hrabia na białym rumaku"
olej na desce mahoniowej
28 x 22,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Ant. C. Baworowski".
8 800 zł
06-04-2023
"Gołębiarz"
olej na sklejce
79 x 63 cm
niesygnowany.
4 200 zł
14-03-2023
"Et in Arcadia Ego"
olej na płótnie
48 x 35,5 cm
niesygnowany
9 500 zł
23-04-2022
"Dziewczynka z lalką"
Niemcy - Miśnia, projekt Konrada Hentschela (1872-1907) z 1905 roku, produkcja w 2. poł. XX wieku.
porcelana, farby podszkliwne
16,5 x 8,5 x 8,5 cm
4 500 zł
18-05-2021
"Dobrostan"
olej na płótnie
48 x 38 cm
niesygnowany.
11 500 zł
13-07-2021
"Diana"
lata 30. XX wieku,
brąz, kość słoniowa, czarny marmur, zielony onyks
55 x 82 x 25 cm
niesygnowana.
6 200 zł
17-10-2023
"Diana strzelająca z łuku"
początek XX wieku
brąz patynowany, srebrny metal, kamienna podstawa
38,5 x 40 x 18 cm
niesygnowana.
5 600 zł
25-01-2024
"Cyganka"
olej na płótnie
95,5 x 67 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nagy Ernö München".
6 800 zł
27-06-2023
1928 - 1932 r.
fotografia czarno-biała
8,4 x 11,5 cm
18 000 zł
20-02-2024
"Bzy w wazonie"
olej na tekturze
34 x 48,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A Makowski".
1 450 zł
14-03-2023
"Bitwa"
olej na desce
55,5 x 81 cm
niesygnowany
Na odwrocie nalepka z biogramem przypisywanego autora pracy – Salvatora Rosy (1615-1675).
17 500 zł
04-05-2022
"Autoportret II"
pastel na papierze w kratkę
28 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek".
1 650 zł
30-07-2020
"Adoracja Trzech Króli"
kość słoniowa, ślady złocenia i polichromii
6,7 x 4 cm
18 000 zł
05-01-2023
WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
, 1963
tusz na papierze
25 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Witold. K. 1963."
4 200 zł
08-09-2020
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"Ania grająca na cymbałkach"
, 1953
olej na płótnie
51 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "kanelba".
Na odwrocie autorski opis: "ANN WITH MUSIC | by | KANELBA | 1953".
28 000 zł
04-01-2024
SCHRETER (Szreter) Zygmunt (1886-1977)
"Jesienny pejzaż"
, 1963
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Schreter 63".
8 600 zł
14-03-2023
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Martwa natura z kwiatami i owocami"
olej na tekturze
68 x 48 cm
sygnowany po prawej stronie: "aneri".