CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (727)
"Matka Boża Skoroposłusznica"
tempera, srebro, emalia na desce
22,5 x 18 cm
Na krawędzi koszulki, aplikacjach na narożach oraz nimbach postaci rosyjskie punce srebra – kokosznik z oznaczeniem probierni moskiewskiej oraz próby srebra '84' i monogramem złotnika 'СГ'.

18 000 zł

25-07-2023
"Maki" , 1943
Tadeusz Groch
olej na sklejce
46 x 66 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Groch Tadeusz / 43".

2 400 zł

27-07-2023
"Madonna z Dzieciątkiem"
drewno polichromowane
45 x 15 x 9 cm

13 000 zł

12-04-2022
"Madonna Immaculata"
Szkoła Zakopiańska, lata 30. XX wieku.
drewno lipowe
22 x 3,5 x 3,8 cm
niesygnowana.

8 400 zł

10-01-2024
"Madonna Boskiej Miłości"
olej na płótnie naklejonym na deskę
49 x 38 cm
niesygnowana.

12 500 zł

13-10-2023
"Kąpiąca się" , 1917
olej na płótnie
54,5 x 40 cm
sygnowany, datowana i opisany u dołu: "Paul Chabas | cop. M.E. 17.".

Praca jest kopią z dzieła słynnego, francuskiego malarza Paula Emila Chabasa (1869-1937). Oryginał znajduje się jako depozyt w paryskim Musée d'Orsay.

3 600 zł

18-11-2020
"Kościuszko pod Maciejowicami"
olej na płótnie
75 x 105 cm
niesygnowany.

32 000 zł

06-04-2023
"Jelenie" , 1905
Johann Christian Kröner (1838 - 1911)
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "D. 05 | Ch. Kröner".

14 500 zł

09-01-2024
"Hrabia na białym rumaku"
olej na desce mahoniowej
28 x 22,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Ant. C. Baworowski".

8 800 zł

06-04-2023
"Gołębiarz"
olej na sklejce
79 x 63 cm
niesygnowany.

4 200 zł

14-03-2023
"Et in Arcadia Ego"
olej na płótnie
48 x 35,5 cm
niesygnowany

9 500 zł

23-04-2022
"Dziewczynka z lalką"
Niemcy - Miśnia, projekt Konrada Hentschela (1872-1907) z 1905 roku, produkcja w 2. poł. XX wieku.
porcelana, farby podszkliwne
16,5 x 8,5 x 8,5 cm

4 500 zł

18-05-2021
"Dobrostan"
olej na płótnie
48 x 38 cm
niesygnowany.

11 500 zł

13-07-2021
"Diana"
lata 30. XX wieku,
brąz, kość słoniowa, czarny marmur, zielony onyks
55 x 82 x 25 cm
niesygnowana.

6 200 zł

17-10-2023
"Diana strzelająca z łuku"
początek XX wieku
brąz patynowany, srebrny metal, kamienna podstawa
38,5 x 40 x 18 cm
niesygnowana.

5 600 zł

25-01-2024
"Cyganka"
olej na płótnie
95,5 x 67 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nagy Ernö München".

6 800 zł

27-06-2023
1928 - 1932 r.
fotografia czarno-biała
8,4 x 11,5 cm

18 000 zł

20-02-2024
"Bzy w wazonie"
olej na tekturze
34 x 48,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A Makowski".

1 450 zł

14-03-2023
"Bitwa"
olej na desce
55,5 x 81 cm
niesygnowany
Na odwrocie nalepka z biogramem przypisywanego autora pracy – Salvatora Rosy (1615-1675).

17 500 zł

04-05-2022
"Autoportret II"
pastel na papierze w kratkę
28 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek".

1 650 zł

30-07-2020
"Adoracja Trzech Króli"
kość słoniowa, ślady złocenia i polichromii
6,7 x 4 cm

18 000 zł

05-01-2023
WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
Kompozycja , 1963
tusz na papierze
25 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Witold. K. 1963."

4 200 zł

08-09-2020
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"Ania grająca na cymbałkach" , 1953
olej na płótnie
51 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "kanelba".
Na odwrocie autorski opis: "ANN WITH MUSIC | by | KANELBA | 1953".

28 000 zł

04-01-2024
SCHRETER (Szreter) Zygmunt (1886-1977)
"Jesienny pejzaż" , 1963
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Schreter 63".

8 600 zł

14-03-2023
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Martwa natura z kwiatami i owocami"
olej na tekturze
68 x 48 cm
sygnowany po prawej stronie: "aneri".

9 600 zł

15-05-2020
liczba obiektów: 727