ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (498)
Zegarek automatic, naręczny, klasyczny, mechaniczny, nakręcany, wym. 33x39 mm. Złoto pr. 14k (585) sygnowany; Hamilton 14K Gold-D&A na deklu To N.J.DEBONIS IN RECOGNITION OF TWENTYYERS LOYAL SERWICE FORD INSTRUMENT CO 1968

2 500 zł

29-03-2023
złoto 56/14 K/0,585, długość 18,5 cm. masa brutto: 27,5 g. mechanizm sprawny sygnowany i numerowany, bransoletka złota cechowana; 3/W i głowa rycerza oraz złotnik FW. Louis Grisel, Szwajcaria, pocz. XX w.

5 000 zł

13-04-2022
Zegarek z bransoletką. Złoto pr. 585 (56), szkło, śr.25 mm., z bransoletką złotą pr.3 (585) szer 8,5 mm. długość całkowita 18,5 cm. Waga całkowita 27,5 g. cyfry arabskie. Puncowany i numerowany.

5 000 zł

06-11-2020
ZEGAREK ZŁOTY, USA, Lord Elgin, ok. 1960 r.
męski, mechaniczny na 23 kamieniach, na rękę, koperta złota 14k (585), śr. 33 mm. Sygnowany na tarczy: Lord Elgin / 23 Jewels. SPRAWNY. Unisex. Skórzany pasek I.W.SUISSE. Dedykacja „To Bob with All my love Charlotte12-25-66” Bobowi z całą moją miłością Ch

3 000 zł

17-08-2023
ZEGAREK ZŁOTY DAMSKI, Szwajcaria, Doxa.
Zegarek mechaniczny, złoto próby 3 (585), waga całk. 10,6 g, śr. 2 cm, , duża centralna sekunda, cyfry arabskie Sygnowana i numerowana: Doxa / Antimagnetique / Swiss Made poł. XX w.

850 zł

06-11-2020
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 2 poł. XIX w.
Mechaniczny, Trzykopertowy, złoty, próba 3, śr.3,3 cm, waga całk.26,9 g, świadectwo badania zegarek wisiorek damski Szwajcaria, k. XIX w.

4 300 zł

06-11-2020
ZEGAR WISZĄCY, SZAFKOWY XIX/XX w.
Obudowa drewniana, snycerka; wym. 100x42x18 cm., mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, gong spiralny, system bicia godzin i półgodzin, tarcza secesyjna z cyframi arabskimi. Sprawny.

1 000 zł

25-11-2020
różnobarwne gatunki kamienia, marmur, kompozycja metali brązowiona i barwiona; wys. 26 cm, szer. 43 cm, głęb. 10,5 cm; wazony 15 x 8 x 6,8 cm; Francja, l. 30. XX w.; na podstawie obok figurki sygn.: J. DAUVERGNE; mechanizm wytwórni Japy Freres.

1 500 zł

18-12-2019
Zegar kolumienkowy srebrny z lat 1963-1986
Zegar srebrny kolumnowy z lat 1963-1986 marmur, srebro pr. 3; wys. 20,6 cm, szer. 17 cm, głęb. 6,5 cm. waga 1,27 kg. Polska XX w.; punce z lat 1963-1986. oraz numer: "687 i 22." mechanizm kwarcowy

2 500 zł

19-12-2022
Wrocław Teatr i Kościół Św.Doroty
Wrocław olej, tektura wym. 31x27,5 cm. sygnowany l.d. "J.Pawłowski Wrocław Teatr i Kość.Św.Doroty

1 300 zł

26-07-2021
srebro 29.95 g. dł. łańcuszka 56 cm. Wymiary bursztynu 5x4,5 cm. Sygnatury nieczytelne przetarte lata 1963-1986

580 zł

13-11-2020
srebro próby 3 ; waga 14,8 g. śr. 34 mm., kamienia 17 mm cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Metka oryginalna. Biżuteria Orno. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego
Obiekt został sprzedany

1 700 zł

27-01-2023
srebro, pr.3,waga 86 g. dł.22 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej, w owalu P.Ł , W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

500 zł

25-06-2018
Widelec półmiskowy secesyjny srebro, złocony pr.800, waga 61 g. dł.22,3 cm sygn;| znak warsztatowy W/ półksiężyc/ korona/ 800/. Niemcy, Brunszwik, firma H. Wurm, secesja. ok. 1900 r.
Obiekt został sprzedany

500 zł

28-07-2021
Widelec półmiskowy do ryb secesja srebro, złocony pr.800, waga 75 g. dł.22,5 cm inicjały GN. sygn;| znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen / półksiężyc/ korona/ 800 oraz L.Werner firma k
Obiekt został sprzedany

500 zł

28-07-2021
Widelec półmiskowy do ryb secesja srebro, złocony pr.800, waga 74 g. dł.22,7 cm inicjały z koroną. sygn;| znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen / półksiężyc/ korona/ 800 oraz L.Werner firma kupiecka Louis Werner. Niemcy, Koch&Bergfeld, Brema lata 1888
Obiekt został sprzedany

500 zł

23-07-2021
Widelec srebrny do dziczyzny
Widelec do dziczyzny srebro sterling pr.925-950, stal, waga. 135 g., dł. 29 cm. cechowany; J.S.Co. sterling and other metals Ameryka? k.XIX w.

350 zł

23-02-2018
widelec z orłem, z kompletu prezydenckiego Srebro, próba 3, waga 147 g, dł.26,5 cm. Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; CJ; Warszawa, Jan Cynowski, po 1931

880 zł

23-06-2021
Srebro, próba 84, waga 154 g. dł. 28,5 cm. puncowanie: RADKE/OC/1891/84/ dwugłowy orzeł; półksiężyc i trzy gwiazdy Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1891
Obiekt został sprzedany

850 zł

21-04-2021
Wazonik szklany cichodmuchany Art. Deco
Wazon , szkło przezroczyste, matowione , cicho dmuchane, wys. 14 cm; Francja?, lata 30 XX w.

500 zł

06-12-2019
Wazonik srebrny XX w.
Wazonik flakon srebrny srebro z obciążeniem 214 g wys. 20,5 cm. śr. podstawy 4,6 cm. z napisami STERLING-SILVER

550 zł

15-10-2021
WAZON W STYLU BIEDERMEIER, Śląsk lub Czechy, XX w.
Szkło formowane, szlifowane, zielone, powlekane mlecznym, farby emaliowe, złocenia; wys. 16,5 cm, śr. podstawy 8,5 cm.

600 zł

12-01-2021
Wazon szklany w typie Loetz-Witwe, ok. 1905-1910
szkło iryzujące, zieleń, wys. 16,5 cm. szkło w typie wytwórni Loetz-Witwe, ok. 1905-1910

800 zł

29-01-2021
szkło szlifowane, srebro pr.835,wys.18,5 cm. śr. 6,5 cm. cechowany: WILKENS, prasa, półksiężyc, korona, 835 oraz nr. 8196. Brema, wytwórnia MH Wilkens & Söhne, lata 20-30. XX w.

300 zł

10-01-2020
Wazon szklany okuty w srebro po 1888 r.
Wazon szklany okuty w srebro, srebro pr.925, wys. 22,5 i śr. 15cm. sygn. na podstawie: STERLING znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.

650 zł

28-11-2019
liczba obiektów: 498