Salon Sztuki Antyki Wrocław
ul. Wita Stwosza 12a
50-148 Wrocław
602 715 900
salonsztuki@gmail.com
pon. - pt.: 11.00-18.00
sob.: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (53)
HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 - 1992)
Jan Hawryłkiewicz Pastel Pejzaż Śródziemnomorski
Malarz, scenograf. Absolwent wydziału sztuk pięknych Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, studia kontynuował we Francji i we Włoszech. Jako scenograf tetralny debiutował pod koniec lat 20. w Wilnie.

1 500 zł

30-01-2016
STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
Olej na płótnie / bez tytułu
Jerzy Adam STAJUDA (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
Olej na płótnie. Wymiary 74 x 60 cm

12 000 zł

29-04-2023
URTNOWSKI Theodor (1881 Toruń - 1963 Akwizgran)
Gdańsk
Theodor Urtnowski (1881 - 1963 ) - Gdańsk
olej/płótno , rama złocona, ozdobna
wymiary bez ramy : 60 x 71 , z ramą: 78 x 88
sygnowany l.d.: 'TH URTNOWSKI'
na odwrocie / jak na zdjeciu

10 000 zł

29-04-2023
liczba obiektów: 53