Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (240)
NORBLIN, NACZYNIE NA CIEPŁE DANIA, kon. XIX w.
wymiary: 11 x 15,5 x 19 cm

800 zł

23-04-2022
wymiary: 13 x 24 x 18 cm

1 200 zł

23-04-2022
plater, wymiary: 5 x 24 x 19,5 cm; 4 x 22,5 x 18 cm; 3 x 19 x 4,7 cm

4 500 zł

21-05-2022
NORBLIN, KOMPLET 12 PODSTAWEK, 1 poł. XX w.
średnica 7 cm

500 zł

23-04-2022
NORBLIN, HERBATNICA, kon. XIX w.
wymiary: 16 x 9 x 9 cm, dwa minimalne ubytki dolnej krawędzi.

1 100 zł

23-04-2022
NORBLIN, DZBANEK, kon. XIX w.
wymiary: 12 x 13 x 5 cm

400 zł

25-04-2022
NORBLIN, CZAJNIK, kon. XIX w.
wymiary: 17 x 27 x 14,5 cm

1 600 zł

23-04-2022
plater, wymiary: 11 x 15 x 10 cm, widoczny na zdjęciu wtórnie wykonany otwór.

3 500 zł

21-05-2022
NORBLIN, 6 PUCHARÓW, l. 20-30. XX w.
wymiar pucharu: 11 x 10 x 10 cm, brak jednego szklanego wkładu

1 700 zł

23-04-2022
NORBLIN & CO., PATERA, Warszawa, 1850 r.
wymiary: 7,5 x 44 x 28,5 cm, widoczne na zdjęciach delikatne wgniecenia i przetarcia spodu

18 000 zł

30-07-2022
NORBLIN & CO., DZBANEK, Warszawa, 1850 r.
wymiary: 22 x 19 x 14 cm, widoczne na zdjęciach delikatne wgniecenia i przetarcia.

2 100 zł

30-07-2022
MIŚNIA, Niemcy, porcelanowa amfora, 1 poł. XX w.
wymiary: 38 x 25 x 15 cm

więcej na www.galeriarafal.com

5 000 zł

16-03-2021
Miniatura, Stanisław August Poniatowski (?)
gwasz/kość, wymiary: 7,5 x 5,5 cm

900 zł

17-04-2023
Miniatura, Portret Marii K. , 1867
gwasz/kość, wymiary: 9 x 5 cm, sygnatura nieczytelna

800 zł

17-04-2023
Miniatura, Portret damy, przełom XIX/XX w.
gwasz/kość, wymiary: 10 x 8 cm

700 zł

17-04-2023
gwasz/kość, wymiary: 8,5 x 6,5 cm, sygnowany lewy róg "Uhle"

800 zł

17-04-2023
Miniatura, Dama z psem, przełom XIX/XX wieku
gwasz/kość, wymiary: 8,5 x 6,5 cm (15,5 x 11 cm w oprawie), rama wykonana z brązu

1 200 zł

17-04-2023
gwasz/kość, wymiary: 10 x 11,5 cm (19 x 17 cm w oprawie).

2 800 zł

17-04-2023
Miniatura Friedrich von Pavandas , 1817
gwasz/kość, wymiary: 5,5 x 5,5 cm (16 x 16 cm w oprawie)

800 zł

17-04-2023
Miniatura Dama z rodziny Lake według Peter'a... , 1877
gwasz/kość(?), wymiary: 7,5 x 7,5 cm (15 x 15 cm w oprawie).

800 zł

17-04-2023
Miasto nocą
olej/płótno, wymiary: 50 x 40 cm (58 x 54cm w oprawie), sygnowany w lewym dolnym rogu: "P. Szuttz"

1 400 zł

16-04-2023
LUSTRO ART DECO, Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
wymiary: 40 x 83 cm.

2 400 zł

12-05-2021
LISY, XIX-XX W., w typie Pierre-Jules Mêne
brąz, wymiary: 16 x 28 x 17 cm

3 500 zł

12-04-2022
Kwiaciarki

1 400 zł

16-04-2023
srebro pr. 800, wymiary: 30 x 19 x 15 cm, waga: 375 g.

2 800 zł

21-03-2021
liczba obiektów: 240