Tytuł pracy: Marki
Wymiary pracy: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
81 500 zł
28-11-2022
artofpoland.pl
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Inkografia pt. "Katowice Spodek" (edycja 6/10)-A3
, 2016
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. Katowice Spodek (edycja 6/10)-A3 na papierze czerpanym najwyższej jakości z Certyfikatem Autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Sygnatura znajduje się na froncie.
4 650 zł
16-08-2022
Galeria Foksal 17
Inkografia pt. "Mogielnica" (edycja 39/50)
30...
, 2010
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. "Mogielnica" (ed. 39/50). Format zadruku 30 × 30 cm, praca na papierze czerpanym najwyższej jakości. Inkografia dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17
2 850 zł
02-08-2022
Galeria Foksal 17
Tytuł pracy: Niebieskie tulipany
Wymiary pracy: 81 x 65 cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2016
Certyfikat autentyczności
17-07-2022
artofpoland.pl
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista"
13 cm x 18 cm
, 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Sygnatura: front, górna część pracy: 2017 E. Dwurnik oraz na rewersie: 2017 E. Dwurnik
22 000 zł
20-06-2022
Galeria Foksal 17
Akryl na płótnie pt. "Poznań"
, 2017
Dzieło Edwarda Dwurnika pt. "Poznań", w technice akrylowej na płótnie. Dzieło z 2017 roku w formacie 81 × 65 cm. Sygnatura: na froncie w lewym, dolnym rogu: 2017 - E.Dwurnik oraz na rewersie: 2017 - E.Dwurnik - "Poznań" - NR: IX-2291-6857
140 000 zł
21-02-2022
Galeria Foksal 17
Akryl na płótnie pt. "Kontrabasista"
, 2017
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca z 2017 roku. Sygnatura: front, górna część pracy: 2017 E. Dwurnik oraz na rewersie: 2017 E. Dwurnik
22 000 zł
31-01-2022
Galeria Foksal 17
Akwarela na papierze pt. "Międzyzdroje"
, 2015
Akwarela na papierze Edwarda Dwurnika pt. "Międzyzdroje" praca z 2015 roku w formacie 27 × 46 cm. Obraz o numerze katalogowym 3089. Sygnatura: na froncie w dolnej części pracy: "Międzyzdroje" 2015 E.Dwurnik.
24 000 zł
13-01-2022
Galeria Foksal 17
Akwarela na papierze pt. "Zamek"
29 × 42 cm
, 2014
ORYGINALNA akwarela na papierze Edwarda Dwurnika pt. "Zamek", praca z 2014 roku w formacie 29 × 42 cm. Sygnatura: na froncie w dolnej części pracy: 2014 E.Dwurnik. Na rewersie znajduję się opis pracy.