Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (130)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Dzień i noc
Wymiary: 100 x 73 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności

13 900 zł

27-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Moleculo
Wymiary: 56 x 41 cm, w oprawie 90 x 75 cm
Technika: akryl, gwasz, karton
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności autorski

27 900 zł

23-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Dzień i noc
Wymiary: 21 x 29 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, gwasz, piórko, karton
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności

13 900 zł

23-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł pracy: Zwierciadło
Wymiary pracy: 42cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski

10 990 zł

15-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Silver Queen
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności

13 900 zł

15-07-2023
artofpoland.pl
Marzenie o fantastycznej przygodzie , 1999
olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: "TSętowski 99";
sygn., dat. i autorsko opisany na krośnie: „Marzenie o fantastycznej przygodzie” Tomek Sętowski 1999

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

75 000 zł

15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
Tytuł: Wyspa Kalypso (zd. 1)
Wymiary: 18 x 33 cm
Technika: akwaforta na papierze
Sygnatura: T. Sętowski, akwaforta, E/A (edycja limitowana autorska)
Certyfikat autentyczności

3 900 zł

12-06-2023
artofpoland.pl
Tytuł pracy: Don Kichot
Wymiary pracy: 31 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

5 900 zł

30-05-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Obietnicą milczenia (zdj. 1):
Wymiary: 20 x 25 cm
Certyfikat autentyczności

Dostępne inne grafiki artysty:
https://artofpoland.pl/tomasz-setowski

2 900 zł

30-05-2023
artofpoland.pl
liczba obiektów: 130