ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (120)
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Mały podróżnik (na strusiu)
brąz, marmur, wys.:48cm,
sygnowany:ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Mały książę
brąz, granit
08-02-2017
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Malarz II
brąz, granit, wys.:28 cm, sygn.: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Makler
brąz, marmur, wys.: 24cm,
sygnowany: Erazmus
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Królewicz na koniu
brąz, marmur lub granit wys.:46cm, sygn:ERAZMUS
03-02-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Kołysanka
brąz,marmur, wys.:29cm,sygnowany:ERAZMUS
09-11-2013
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Kot
brąz,marmur, wys.:17cm,sygnowany:ERAZMUS
30-12-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Komputerowiec
brąz,marmur, wys.:15cm,sygnowany:ERAZMUS
26-06-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Jesienne porządki
brąz, kamień, wys.:26.5,
sygn.: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Idący skrzat
brąz,marmur,
wys.:39cm,sygnowany:ERAZMUS
07-10-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Golfista
brąz, marmur, wys.:34 cm,
sygnowany: Erazmus
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Flisak łowiący ryby
brąz,kamień,
wys.:41.5cm,sygn.:ERAZMUS
07-10-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Filozof ateński
brąz, marmur lub granit, wys.: 41cm
26-06-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka w czapce z pomponem
brąz, marmur, wys.40cm
07-10-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka (hula hop)
brąz,marmur lub granit, wys.:29.5cm, sygnowany:ERAZMUS
30-12-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziecięce zmagania
brąz,marmur, wys.:33cm,sygnowany:ERAZMUS
05-01-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Don Kichot
brąz, wys.:26cm, sygnowany: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Domek
brąz,marmur, wys.:60 cm,sygnowany:ERAZMUS
05-01-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dama w sukni
brąz, granit,
wys.:45cm, sygnowany:ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Chłopiec z piłką
brąz, granit, wys.:29cm, sygn.: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Chłopiec z czekoladą
brąz,marmur lub granit, wys.:25cm, sygnowany:ERAZMUS
03-01-2015
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Astronom II
brąz, marmur, wys.: 40cm,
sygnowany: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Astronom
brąz, marmur, wys.: 70cm,
sygnowany: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Akrobata
brąz, wys.:49cm, sygnowany:ERAZMUS
07-10-2015
BONCZAR Renata (ur. 1953)
Obraz z buku , 1998
olej na płótnie, 81x65, sygn.p.d.
19-10-2016
liczba obiektów: 120