Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
MAY Marcus von
Olej na płótnie - Bez tytułu 70 x 70 cm
Olej na płótnie - Bez tytułu, autorstwa Marcusa Von Maya. Praca w formacie 70 × 70 cm, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Obraz sygnowany przez autora.

6 000 zł

30-08-2022
SZCZEPANIAK Marek (ur. 1957)
Obraz olejny wykonany na płótnie pt. "Stary domek w zimowym lesie" artysta Marek Szczepaniak. Praca w formacie 60 × 40 cm.
Sygnatura: front, prawy, dolny róg

3 000 zł

01-07-2022
LEWANDOWSKI Mariusz (1960 - 2022)
Nekropolis , 2017
80 x 60 cm / 2017 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 700 zł

19-04-2017
LITVINENKO Oleg (ur. 1968)
Ślimaczy los , 2016
50 x 35 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 2

1 800 zł

25-07-2017
LITVINENKO Oleg (ur. 1968)
Olej na płótnie pt. "Na orbicie Saturna"
Olega Litvinenki pt. "Na orbicie Saturna". Praca wykonana techniką olejną na płótnie w formacie 40 x 30 cm. Sygnatura: front, prawy, dolny róg

1 600 zł

16-08-2022
LITVINENKO Oleg (ur. 1968)
Oleg Litvinenko pt. "Szkoła na kółkach"
Obraz wykonany techniką olejną na płótnie ukraińskiego artysty Olega Litvinenki pt. "Szkoła na kółkach". Obraz w formacie 20 × 15 cm, dostępny z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

1 000 zł

02-08-2022
KLIUSYK Orest
Akryl na płótnie pt. "Krajobraz" 24 cm x 18 cm
Obraz, wykonany techniką akrylową na płótnie pt. "Krajobraz", autor Orest Kliusyk. Praca w formacie 28 × 20 cm, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

1 000 zł

01-07-2022
KLIUSYK Orest
Akryl na płótnie pt. "Krajobraz I"
Akryl na płótnie pt. "Krajobraz I " autorstwa Oresta Kliusyka z 2021, praca w formacie 24 cm x 18 cm, sygnowana przez artystę na froncie w prawym dolnym rogu.

1 000 zł

30-06-2022
KAMIENIARZ Piotr (ur. 1964)
Praca pt. " Ewa" wykonana techniką mieszaną... , 2020
Jedna z najnowszych prac Piotra Kamieniarza pt. "Ewa" Wykonana techniką mieszana (akwarela, akryl, piórko) Dzieło w formacie 35 cm x 50 cm. Praca sygnowana oraz tytułowana przez autora w dolnej części pracy, od lewej: P. Kamieniarz 2020, "Ewa".

2 500 zł

03-11-2020
NOGAJ Piotr (ur. 1981, Kalisz)
Olej na płótnie pt. "Pandemonium XII" , 2020
Obraz wykonany techniką olejną na płótnie pt. "Pandemonium XII" AUTOR Piotr Nogaj, praca z 2020 roku w formacie 90 x 90 cm.
Obraz dostępny z certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

3 800 zł

19-04-2021
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Inkografia pt."Ewolucyjny przypadek, który się... , 2020
INKOGRAFIA pochodząca bezpośrednio od autora Rafała Olbińskiego pt. Ewolucyjny przypadek, który się nie wydarzył II (ed. V/XX). Inkografia w formacie (zadruk) 44 cm x 57 cm, sygnowana przez autora: front, lewy, dolny róg: edycja, prawy dolny róg podpis

3 000 zł

20-11-2020
INKOGRAFIA Rafała Olbińskiego pt. "Zniknięcie motywu wynikającego z dobrej intencji" (ed.IV/XX) - B2. Praca na papierze czerpanym najwyższej jakości. Inkografia w formacie (zadruk) 46 × 60 cm, format arkusz - B2

3 500 zł

20-04-2022
Inkografia pt. Podstawowa przewidywalność... , 2020
Inkografia Rafała Olbińskiego pt. Podstawowa przewidywalność (edycja III/XX) praca w formacie 46 cm × 52 cm z 2020 roku. Inkografia wykonana na papierze najwyższej jakości, sygnowana przez artystę ołówkiem w prawym, dolnym.

3 000 zł

16-10-2020
Inkografia pt.Explicit Introspection (ed.187/350). Format (zadruk) 56 cm x 58 cm. Praca sygnowana na froncie w lewym, dolnym rogu ed. 187/350 w prawym, dolnym znajduje się podpis artysty.

4 000 zł

20-04-2022
Inkografia pt. "Podstawowa przewidywalność"... , 2020
NKOGRAFIA Rafała Olbińskiego pt. Podstawowa przewidywalność (edycja III/XX). Praca na papierze czerpanym najwyższej jakości z suchą pieczęcią artysty w lewym, dolnym rogu. Syg. front, lewy, dolny róg: ed. III/XX, prawy dolny róg: podpis artysty: Olbiński.

3 500 zł

25-02-2022
Inkografia pt. "Bezpieczny dystans" , 2001
INKOGRAFIA Rafała Olbińskiego pt. "Bezpieczny dystans". Praca na papierze czerpanym najwyższej jakości w formacie (zadruk) 21 x 37 cm - S. Wszystkie prace dostępne są z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

2 050 zł

16-08-2022
INKOGRAFIA Rafała Olbińskiego pt. "Defense against banality" (ed.II/XX) - B2. Praca na papierze czerpanym najwyższej jakości. Inkografia w formacie (zadruk) 44 × 62 cm, format arkusz - B2. Sygnatura: front, lewy, dolny róg: edycja II/XX, prawy dolny róg:

3 500 zł

12-04-2022
NAZAREWSKI Ryszard Paweł
Olej na płótnie, autorstwa Ryszarda Pawła Nazarewskiego pt. Mechaniczne uczucie, obraz sygnowany na awersie w lewym, dolnym rogu.

2 000 zł

20-06-2022
NAZAREWSKI Ryszard Paweł
Obraz pt. "W skalistej krainie" autorstwa Ryszarda Pawła Nazarewskiego został wykonany techniką akwarelową na papierze w 2022 roku. Praca w formacie 40 × 30 cm, dostępna z certyfikatem Galerii Foksal 17. Sygnatura: front, prawy, dolny róg oraz na rewersie

1 400 zł

01-06-2022
NAZAREWSKI Ryszard Paweł
Akwarela na papierze pt. "W głębinach duszy"
Obraz pt. "W głębinach duszy" autorstwa Ryszarda Pawła Nazarewskiego został wykonany techniką akwarelową na papierze w formacie 21 × 29 cm. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.

1 200 zł

04-07-2022
NAZAREWSKI Ryszard Paweł
Marynistyka pt. "Samotny klif" autorstwa Ryszarda Pawła Nazarewskiego. Praca została wykonana techniką akwarelową na papierze w 2021 roku w formacie 30 × 20 cm. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.

700 zł

01-06-2022
PIĄTKOWSKI Ryszard (ur. 1949)
Olej na płótnie pt. "Przenikanie III" 90 × 60 cm , 2020
Olej na płótnie Ryszarda Piątkowskiego pt. "Przenikanie III" Abstrakcyjny obraz w formacie 90 × 60 cm z 2020 roku. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym, rogu.

6 500 zł

02-03-2021
SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
Ślad dotyku , 2010
80 x 60 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

14-11-2016
Ślad dotyku , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / technika własna na płótnie /rodzaj gobelinu / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

4 800 zł

21-11-2016
Wróżki , 1995
70 x 100 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 200 zł

17-11-2016
liczba obiektów: 308