Monety i Antyki - internetowy antykwariat
62-800 KALISZ
508 271 958
monetyiantyki@op.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
AUSTRO-WĘGRY WYS. 18 CM.

1 300 zł

23-04-2009
KABARET SREBRNY NA NALEWKI DUBAIN - PARYŻ
SYGN. DUBAIN
KARAFKI SZKŁO SZLIFOWANE WYS.25 CM.
WYM.16 X 28 X 35 CM.
STAN ZACH IDEALNY

4 000 zł

03-04-2013
JADWIGA-SWIETA KRÓLOWA NA POLSKIM TRONIE , 1910
WYDAWNICTWO-BYTOM 1910

200 zł

06-03-2017
GESCHICHTE DER MALEREI 3 TOMY AUTOR - RICHARD... , 1909
WYD. LEIPZIG KONRADGRETHLEIN"S WERLAG MCMIX

300 zł

28-02-2017
GESCHICHTE DER KUNST 3 TOMY , 1905

300 zł

28-02-2017
FIGURKA TANCERZY - LUDWIGSBURG KON.XVIIIW.
SYGN.LUDWIGSBURG - SPLOT DWÓCH LITER C POD KORONĄ
WYS.23CM.(brak kciuka u tancerki oraz braki w koronkach strojów)

2 500 zł

06-01-2011
FIGURKA RYBAKA-KOŚĆ SŁONIOWA
FIGURKA RYBAKA-KOŚĆ SŁONIOWA
MAŁY ODPRYSK KOŚCI NA DOLE-BRAK PODSTAWY. WYM. WYS.12CM.

2 000 zł

18-11-2012

900 zł

18-11-2012
FIGURKA PIERROT I COLOMBINA-ARTDECO
FIFURKA PIERROT I COLOMBINA-ARTDECO
PORCELANA SYGN. H&C SELB-BAWARIA WYM. 10x10x14cm.

1 500 zł

18-11-2012
FIGURKA KWIACIARKI-MISNIA-EBERLEIN-18W.
SYGN. MIECZE I LIT. E
WYS.21CM.
MAŁE UBYTKI -PALCE I W KORONKACH SUKNI

3 000 zł

26-10-2010
FIGURKA CERAMICZNA - HOLENDERKI
FIGURKA CERAMICZNA - HOLENDERKI SYGN. WIEDEŃ-FOERSTER (PSZCZOŁA) POCZ. XXW. WYS. 31CM.

3 500 zł

18-11-2012
PISZĄCA LIST- Bing&Grondahl, Kopenhaga, Dania

650 zł

18-11-2012
DZBANEK SREBRNY DO KAWY - NEAPOL OK.1827R.
SYGN NAP.1827, GŁOWA MINERWY OK.1830R. ORAZ NAZWISKIEM I ADRESEM SPRZEDAWCY-BRUNSWICK GALLIN COLBERT 30
WYS.26CM., WAGA.733GR.

4 500 zł

17-02-2011
DZBANEK SREBRNY DO HERBATY 1904r

syg.(sign.) MOINICHEN(CARL JACOB) Kopenhaga-Dania 1904,PROBIERZ-CH.F.HELIE waga(w) 635g

3 800 zł

30-12-2009
DZBANEK DO KAWY-SREBRO - NIEMCY PR.835
SYGN.PÓŁKSIĘŻYC Z KORONĄ 838 ORZEŁ I CZASZKA Z PISZCZELAMI
WYS.26CM, WAGA 823GR.

5 000 zł

17-02-2011
DWA FOTELE I DWA KRZESŁA - II ROKOKO
BOGATA I WYSOKIEJ KLASY SNYCERKA- ORZECH
WYM. FOT.100X58CM,KRZESŁA 91X43CM

7 000 zł

05-06-2008
DUŻY TALERZ MALOWANY - BERLIN
SYGN. BEBŁO -BERLIN WYKONANY NA ZAMOWIENIE JAKO PREZENT Z OKAZJI ŚLUBU W 1941R. ŚR. 36CM.

2 500 zł

05-01-2011
DANISCHE MALER
WYD.K.R.LANGERWIESCHE-VERLAG/DUSSELDORF&LEIPZIG
07-03-2017
CUKIERNICA SREBRNA W STYLU JERZEGOIII -TIFFANY-YOUNG&ELLIS OK.1854-5R

syg.(sig.) TYFFANY & CO. LATE. 550 BROADWAY
PATTERN NUMBER 83
ORDER NUMBER 974

wym.(size) 8 x 15 x 9.5 cm.

cena do negocjacji

10 000 zł

30-12-2009
BRELOK DO DEWIZKI Z SYMBOLIKĄ MASOŃSKĄ, XIX/XX w.
Wielka Brytania, Złoto próby 18 i 9, srebro dł. z łańcuszkiem: 9 cm waga: 20 g. Puncowany: na łańcuszku: w dwóch przylegających kwadratach korona i 18 - punca dla złotych wyrobów angielskich próby 18 kt | w prostokącie HF&S (?) | na globie: JHW | MADE IN

4 000 zł

23-01-2011
BOLA DO PONCZU
SYGN. WILKOX WKŁAD PORCELANOWY BIAŁY WYS.30 CM.

1 500 zł

15-11-2012
BIULETYN HISTORII SZTUKI
1953 NR.2. 1984 NR.1,2-3,4. 1987 NR. 1-2,3-4. 1988 NR.1-2,3,4. 1989 NR.1,2,3-4
30PLN ZA 1 numer.
05-03-2017
ART&BUSINESS
1989 NR. 2,3. 1991 NR. 3,5 do 12 . 1992 od nr. 3 do 12
1993 od nr.3 do 12. 1994 od nr.3 do 12 . 1995 od nr.3 do 12.
1996 od nr3 do12 . 1997 od nr 3do 12. 1998 nr3,5 do 12. 1999 odnr.3 do12. 2000 od nr3 do 12. 2001 nr.1,3 do 12. 2002 nr 11

300 zł

05-03-2017
ANTHOLOGIE D"ART FRANCAIS LAROUSSE
LA PEINTURE AU XX C SIECLE
07-03-2017
Annales Sacri Romani Imperii, Roczniki Rzeszy –... , 2014

160 zł

07-02-2015
liczba obiektów: 102