Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (157)
POLNAR Bolesław
Konic upałów 2005 r.
Olej/ płótno , 100x100cm
Sygnowany p.d.: ‚B. Polnar’
11-01-2018
POLNAR Bolesław
Dłoń
Druk cyfrowy, 70x50cm
B. Polnar
Opisany ołówkiem; Nakład limitowany 3/10|Druk cyfrowy
19-01-2019
VISSCHER Cornelis de (1586-1658)
Cyganka
Miedzioryt, papier, 37 x 31 cm;
Około 1650 r. sygn.p.d Clemendt de Longhe exc.

2 500 zł

23-03-2018
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
Olej/płótno, 54x64cm
Sygnowany l.d.: ,Cz.Romanowski 2004.11.Połoniny’

5 500 zł

17-03-2018
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
Widok z okna pracowni
Olej/płótno, 61 x 51 cm

9 500 zł

07-12-2017
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
Akwarela/papier, 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.:,Rzepiński’

1 500 zł

24-02-2018
KOWYNIA Dominika (ur. 1978 r., Sosnowiec)
,,Nudzi się” , 2007
24-04-2023
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Myczkowce, 2003
Olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: ,Myczkowce.’, p.d.:,E.Dwurnik’
13-04-2018
DELEKTA Eugeniusz (ur. 1946 r.)
Polej/płótno, 60×80 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,E Delekta 2009’

5 000 zł

06-04-2018
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Żołnierze na koniach przejeżdżają prze wieś
Olej/płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.: ,Fritz Neumann München’

7 700 zł

20-02-2018
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Olej/płótnie, 60 x 80 cm

5 700 zł

15-05-2018
TARGOSZ Genowefa (ur. 1922)
Kwiaty 1982 r.
Olej/płótno , 55×45 cm
sygnowany p.d.: ‚g.Targosz’

8 000 zł

06-04-2018
ZARZECKA Grażyna (ur. 1954, Wodzisław Śląski)
Olej/płótno, 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: ,Gr.Zarzecka’

2 400 zł

06-04-2018
ŁÓDŹ KALISKA Grupa (rok powstania: 1979)
,,Triumf Geniusza” , 2000
Technika: fotografia czarno – biała, druk lambda/papier Kodak Professional
Wymiary: 110x110 cm, szkoło +rama
Sygnatura - Katalog Kehla 0365030209, odbitka 2/9
24-04-2023
BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)
Orientalny ogród
Pastel/papier, 100×70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła’

11 000 zł

10-08-2018
Akt
Pastel/papier, 46 x 41 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła 74’

8 000 zł

10-03-2018
PILLATI Henryk (1832-1894)
„Chłopi przed karczmą, 1862” , 1862
„Chłopi przed karczmą, 1862”
olej, płótno, 57 x 73,5 cm
sygn. p.d.: H. Pillati / 1862.
Na odwrocie na krosnach naklejka składu papierów i przyborów do pisania oraz oprawy obrazów Henryka Frista z Krakowa z ul. Floriańskiej 39.
25-06-2022
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Scena alegoryczna
Olej, płótno, 75×101 cm
Sygnowany p.d.:,Henryk Szczygliński 1901’
26-10-2018
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
"Zaprzęg"
Jan Erazm KOTOWSKI ,olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Sanie"
Jan Erazm KOTOWSKI,Olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Przejażdżka"
sygn. p. d.: „Jan Kotowski”
11-03-2022
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Kamieniarz
Olej/płótno , 65×82 cm
sygnowany p.d.: ‚955.j.hrynkowski’

12 000 zł

06-04-2018
VISKI Janos (1891 - 1987)
Konie ciągnące wóz przez wieś
Olej/płótno , 60×80 cm
sygnowany p.d.: ‚Viski J.’

6 500 zł

18-05-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Transfiguracja klucza ,,Transcendencji”
linoryt barwny, goffrage, papier, 66×49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1988 r. Transfiguracja klucza ,,Transcendencji” 2/50. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

15-09-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Szkic do ,,Transcendencji"
linoryt barwny, goffrage, papier, 66x49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1989/90 r. Szkic do ,,Transcendencji" 26/50. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

14-09-2018
liczba obiektów: 157